با پایان انتخاب و ارزیابی آثار رسیده به فراخوان نخستین نمایشگاه هنرجویی آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای اسامی عکاسان راه‌یافته به این نمایشگاه اعلام شد.

 طبق اعلام مدیریت آموزشگاه، با توجه به استقبال دور از انتظار هنرجویان که شرکت بیش از ۲۴۰ هنرجو در این فراخوان با بیش از ۴ هزار عکس را در پی داشت و همچنین بالا بودن سطح کیفی آثار رسیده انتخاب آثار نهایی در سه مرحله انجام گرفت و عکس‌هایی از هنرجویان به شرح زیر موفق به راه‌یابی به نمایشگاه شدند: 

پیام اکبری، پریسا اللهیاری، سید جلال الدین برادران حسینی با ۲ عکس، امین بنی‌طبا با مجموعه عکس، سمیرا پیره، حسین تهوّری، مهدی جعفری بفروئی، سعید جناتی با ۲ عکس، آرش چاوشی، بابک حقی، زهرا حکیمى، فاطمه خواجه نوری، مریم درویشی، فائزه زراعتی، احسان زینلی، زهرا سالک‌نژاد، علیرضا ششمانی، نگار صورتی، ماندانا عضد آزاد، سمانه غلام‌نژاد با مجموعه عکس، کژال فلاح، احمد قاسمی، محمد قدرتی وایقان با ۲ عکس، محدثه قربانی با ۲ عکس، امیر قیومی، محمد مهدی کرباسیه، امیرحسین کردونی، احمدرضا کریمی، مینو کیانی، علیرضا گودرزی، میران (شورش) مباشری، الهام محمودی فراهانی با ۲ عکس، پویا نوروزی، سیما یوسف نیا

شایان ذکر است با توجه به بالا بودن تعداد و نیز کیفیت عکس‌های رسیده در دو گرایش «عکاسی تئا‌تر» و «عکاسی تبلیغاتی» برای این دو گرایش در آینده‌ نمایشگاه جداگانه برگزار خواهد شد و آثار رسیده در این دو گرایش مستقل انتخاب و ارزیابی خواهد شد لذا در نمایشگاه کنونی عکس‌های مرتبط با این دو گرایش لحاظ نشده‌اند. 

گزیده‌ای از عکس‌ها پس از پایان نمایشگاه در آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای به نمایش گذاشته خواهد شد. همچنین عکس‌هایی که به مرحله اول و دوم انتخاب راه یافته است به مرور در سایت عکاسی، اینستاگرام و صفحات فیسبوک آموزشگاه و سایت عکاسی به نام هنرجویان آموزشگاه منتشر خواهد شد و انتشار آن از طریق پیامک به اطلاع صاحب اثر می‌رسد.

 نخستین نمایشگاه هنرجویی آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای شنبه ۳۰ فروردین‌ از ساعت ۱۶ تا ۱۹ افتتاح و تا پنجشنبه ۴ اردیبهشت‌ ۹۳ در  موزهٔ عکسخانهٔ شهر ادامه دارد.
این فراخوان غیررقابتی و فاقد رتبه‌بندی است و به تمام هنرجویانی که آثارشان به نمایشگاه راه یافته است گواهی پذیرش اثر اهدا خواهد شد.