به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان یکشنبه ۸ تیر ۹۳ دویست وسومین نمایشگاه موزه عکسخانه‌شهر با عنوان «زندگی در محضر قرآن» با عکس‌هایی از امیرعلی جوادیان گشایش می‌یابد.

   طبق اعلام موزه عکسخانه شهر، در این نمایشگاه ۳۰ عکس رنگی در اندازه ۳۰×۴۰ سانتیمتر پیرامون نقش پررنگ قرآن کریم در زندگی روزمره مردم سراسر ایران به نمایش در می‌آِید.
 
       امیرعلی جوادیان متولد ۱۳۳۶ و فارغ‌التحصیل رشته عکاسی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران و دارای مدرک درجه یک هنری (دکتری) است. او مدرس دانشکده هنرهای زیبا و دانشگاه‌های الزهرا، آزاد، خبر، تربیت معلم و مدیر گروه عکاسی دانشگاه آزاد به مدت دو سال، عضو شورای ارزشیابی هنرمندان کشور، عضو هیات داوری نمایشگاه‌های متعددی از سال ۱۳۶۰ تاکنون، عضو هیات موسس و مدیر انجمن انقلاب و دفاع مقدس، برنده جایزه اول عکس جنگ در سال‌های ۶۳، ۶۵، ۶۷، ۶۹، ۷۰، ۷۵، ۸۵ و برنده دیپلم افتخار از کشور‌های ازبکستان ، چین شوروی سابق و یونسکو است و نمایشگاه‌های بسیاری را در ایران، آلمان، فرانسه، ازبکستان، ترکمنستان و … برگزار کرده است. همچنین از وی سه جلد کتاب تعلیم و تربیت، کتاب ایران، کتاب قالی ایران، چاپ شده و او دو کتاب طبیعت و عروسی‌های سنتی ایران را هم در دست انتشار دارد.
 
گشایش: یکشنبه ۸ تیرماه ۹۳ – ساعت ۱۵ تا ۱۷
نمایشگاه تا ۱۱ مردادماه سالجاری روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۳  و ۱۴ تا ۱۷  و پنجشنبه‌ها از ساعت ۹ تا ۱۳ دایر است.
موزه جمعه‌ها و تعطیلات رسمی تعطیل است. 
موزه عکسخانه شهر، میدان هفت‌ تیر، خیابان بهار‌شیراز، بوستان بهار‌شیراز