سومین آزمون سطح مقدماتی «آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای» جهت دریافت گواهی رسمی عکاسی مقدماتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ظهر شنبه ۷ تیرماه ۹۳ با حضور شماری از هنرجویان واجد شرایط در محل آموزشگاه در تهران برگزار شد.
 

      دو دوره قبلی این آزمون جهت دریافت گواهی رسمی عکاسی مقدماتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دی و اسفند ۹۲ با حضور شماری دیگر از هنرجویان واجد شرایط در محل آموزشگاه برگزار شده بود که با توجه به طی شدن مراحل اداری و تایید رسمی مدارک هنرجویان مذکور، این گواهی‌ها به زودی طی مراسمی ویژه اهدا خواهند شد.
 

   
   مطابق قوانین و سرفصل‌های مصوب دفتر مطالعات و توسعه دانش و مهارت‌های سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای آموزشگاه‌های آزاد تجسمی تمامی هنرجویانی، که به میزان حداقل ۷۲ ساعت آموزشی را در کلاس‌های هر یک از آموزشگاه‌های فعال زیرنظر این دفتر از جمله «آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای» گذرانده باشند، واجد شرکت در این آزمون و دریافت گواهی مذکور هستند.
 

   
    بر این اساس، هنرجویانی که موفق به حضور در این آزمون و کسب نمرهٔ قبولی در آن شده‌اند گواهی رسمی عکاسی سطح مقدماتی با تایید دفتر مطالعات و توسعه دانش و مهارت‌های سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت خواهند کرد. گفتنی‌ست از سوی آموزشگاه با سایر هنرجویان واجد شرایط برای شرکت در نوبت بعدی این آزمون، که مهرماه سالجاری برگزار خواهد شد، تماس گرفته می‌شود.