وبسایت تخصصی جدید در زمینهٔ عکاسی با نام «آینه‌ها» از مدتی قبل فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرده است. 


    طبق اعلام دست‌اندرکاران، این سایت که با هدف ارائهٔ آثار عکاسان جهان و ایران‌ راه‌اندازی شده، با رویکرد ارائهٔ آثار قابل‌تامل و باکیفیت عکاسی فعالیت می‌کند و در این راه به همهٔ جنبه‌ها و گرایش‌ها می‌پردازد. 

 
   «آینه‌ها» تلاش دارد با ارائهٔ آثار تازه و به روز از هنرمندان جهان، مرجعی برای عکاسان و علاقمندان به عکاسی باشد. در سایت آینه‌ها تاکنون آثار عکاسان صاحب‌نامی چون گری وینوگراند و رافائل مینکینن و نیز هنرمندان جوان و تجربه‌گرایی از کشورهای آلمان، آمریکا، بلژیک، هلند، ساحل‌عاج، کانادا، ایتالیا و اوکراین ارائه شده است. 

 
  «آینه‌ها» در چندین بخش مطالب خود را به مخاطبانش ارائه می‌کند: در بخش «هنرمندان» به معرفی و مروری بر آثار یک دورهٔ کاری از هنرمندان عکاس پرداخته می‌شود، بخش «مجموعه‌ها» نیز به ارائهٔ آثار عکاسان حرفه‌ای یا تجربه‌گرا و در قالب پروژه یا مجموعه اختصاص دارد، در بخش «رویدادها» نیز اخبار برگزاری نمایشگاه‌ها و رویدادهای عکاسی در کشورهای مختلف منتشر می‌شود و در بخش «نقد و نظر» نیز یادداشت‌ها و مطالب تحلیلی ارائه خواهد شد. 

 
   سردبیری سایت «آینه‌ها» بر عهدهٔ حسن بردال است و امور فنی آن را محمد بقایی‌پور برعهده دارد. مهدی مرادی‌زاده، فاطمه بردال، صادق طاهری و الهام افروتن از همکاران بخش ترجمه در این سایت هستند.