نمایشگاه عکسی با عنوان «بومیان این سرزمین: به میراثمان افتخار می‌کنیم» از جمعه ۲۳ آبان‌ماه ۹۳ با آثاری از کمال، عکاس ایرانی مقیم کانادا، در مونترال افتتاح می‌شود. 

   طبق اعلام برگزارکنندگان، در این نمایشگاه مجموعه عکسی از چهره‌های اقوام سرخپوست کانادا با لباس‌های بومی در ابعاد ۱۳۲×۹۱ سانتیمتر به صورت رنگی و چاپ مستقیم روی ورق‌های ضخیم PVC در فضاهای بیرونی ارائه می‌شود. 
 
  این عکاس ایرانی در متن معرفی آثار این نمایشگاه می‌نویسد: «هدف از موشکافی دقیق از زندگی اقوام سرخپوست کانادا شباهت‌‎های بسیار نزدیکی است که به عشایر ایرانی دارند. با اینکه هزاران کیلومتر دور از هم زندگی می‌کنند ولی انگار از یک خانواده هستند. زندگی سرخپوستان کانادا نیز مانند عشایر ایرانی در مواجهه با تحولات فرارگیری است و من به عنوان یک عکاس مستند وظیفه خود می‌دانم با ثبت زندگی این اقوام آنها را برای نسل‌های آینده حفظ و نگهداری کنم.» 

    حسین حربه‌بند که با نام کمال از سال ۱۹۹۸ مقیم کاناداست عکاسی را نزد زنده‌یاد حسن چهره‌نگار آموخته است، او خود را عکاس مستنداجتماعی می‌داند و طی سال‌های زندگی در کانادا به عکاسی پرداخته و با جوامع قومی و فرهنگی مختلف مقیم کانادا ارتباط نزدیک داشته و از مراسم، سنت‌ها و جشن‌های آنان عکاسی کرده است.