روز جمعه ۷ آذرماه ۹۳ نشستی تحت عنوان «عکس: از سند تا هنر معاصر» توسط کاوه بغدادچی در حوزهٔ هنری ایلام برگزار می‌شود. 

   این برنامه به همت حوزهٔ هنری استان ایلام و انجمن عکس سازمان بسیج هنرمندان این استان در دو قسمت جداگانه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ و ۱۵ تا ۱۷ برپا می‌شود. علاقه‌مندان به شرکت در این نشست می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام از طریق شماره تلفن‌های ۳۳۳۶۳۷۶ (۰۸۴۱) و ۰۹۱۸۳۴۱۰۸۶۴ با مسئولین امور ثبت‌نام تماس بگیرند. 
 
  دگردیسی عکاسی از مدرنیسم و پست‌مدرنیسم تا دوران معاصر، مروری بر ویژگی‌ها و تعاریف هنر معاصر، معاصریت در زیبایی‌شناسی عکاسی، عکاس به مثابه هنرمند معاصر، نفی وابستگی عکس به «لحظه قطعی»، سبک Deadpan در عکاسی هنری امروز، تاثیر جریان‌های دههٔ ۶۰ قرن بیستم بر هنر عکاسی، توپوگرافی جدید، عکاسی رنگی نوین، تغییر کاربری و نحوهٔ ارائه عکس تحت تاثیر معیارهای هنر دوران معاصر از جمله مباحث مطرح در این نشست خواهد بود. 

   کاوه بغدادچی متولد ۱۳۶۳ در قزوین و دانش‌آموختهٔ  مهندسی مکانیک در طراحی جامدات و دوره‌های عکاسی و فیلمسازی انجمن سینمای جوانان ایران در سال ۸۳ است. راه‌یابی به بیش از ۹۰ نمایشگاه‌ و مسابقه عکس داخلی و خارجی کسب ۲۵ جایزهٔ داخلی و بین‌المللی در کارنامهٔ عکاسی او دیده می‌شود. وی هم‌اکنون به عنوان مدرس دوره‌های عکاسی مقدماتی و عکاسی حرفه‌ای با آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای در تهران همکاری دارد. سردبیری «سایت عکاسی» و تالیف و ترجمه مقالات و گزارش‌هایی در زمینه‌ عکاسی از دیگر فعالیت‌های کنونی او به شمار می‌رود.