(Mohsen Rastani – Untitled (Iranian Families series

 
 اختصاصی «سایت عکاسی» – نمایشگاهی گروهی از آثار تجسمی هنرمندان ایرانی از جمله تعدادی از عکاسان از ۲۱ دی‌ماه ۹۳ در آمستردام هلند در حال برگزاری است. 
 
 در این نمایشگاه آثاری از ۹ هنرمند ایرانی تا ۲ اسفندماه سال جاری به نمایش درآمده است. محسن راستانی، تهمینه منزوی و نیوشا توکلیان عکاسان حاضر در این نمایشگاه هستند. Tahmineh Monzavi – All About Me, Nicknamed Beauty Queen Maker

 
 گالری Francis Boeske میزبان این نمایشگاه است که با عنوان Opening Up برپا شده و نخستین نمایشگاه از زمان آغاز به کار دور جدید فعالیت گالری در آمستردام هلند است. این نمایشگاه با همکاری Klerkx International Art Managementبرپا شده است. Newsha Tavakolian – Mothers of Martyrs


   محسن راستانی که به تازگی برای حضور در این نمایشگاه به آمستردام سفر کرده بود در مصاحبه‌ای اختصاصی با Cultuurpers از تجربهٔ تولید و ارائهٔ آثارش‌ به ویژه فرصت‌های اخیر برای ارائهٔ بین‌المللی می‌گوید.

  گفتنی‌ست اخیرا آثار محسن راستانی در قالب مجموعه عکس‌های «خانواده ایرانی» در قالب نمایشگاه بزرگی به نام «تاریخ ویرایش نشده» ابتدا در پاریس و سپس در رم به نمایش درآمده است.