به جهت تسهیل فرایند دریافت گواهی‌های داخلی آموزشگاه «عکاسی حرفه‌ای» امکان ارسال پستی این گواهی‌ها از امروز تا ۱۸ اسفندماه ۹۳ برای هنرجویان محترم فراهم شده است. 
 
  بر این اساس، از تمامی هنرجویان متقاضی استفاده از این امکان که پیامک دریافت کردند، درخواست می‌شود در اسرع وقت با تکمیل فرم مربوطه و پرداخت مبلغ ۱۰ هزار تومان (هزینهٔ بسته‌بندی و پست پیشتاز) گواهی را در نشانی مورد نظر خود دریافت کنند.
 
  گفتنی‌ست فرم ارسال پستی فقط تا ۱۸ اسفند ۹۳ فعال است و گواهی‌ها هم ۲۰ اسفند سال جاری تحویل پست خواهند شد و پس از این تاریخ دیگر امکان استفاده از ارسال پستی میسر نخواهد بود. 
 
  لذا خواهشمند است تا ۱۹ اسفندماه ۹۳ نسبت به دریافت گواهی‌های داخلی خود به صورت حضوری یا پستی اقدام فرمایید. پس از سپری شدن این مهلت زمانی آموزشگاه مسئولیتی در قبال تحویل گواهی‌ها ندارد. 

   برای تحویل گرفتن گواهی‌ها به صورت حضوری می‌توانید شنبه‌ تا پنجشنبه هر روز از ساعت ۱۱ تا ۱۹ با هماهنگی قبلی از طریق شماره تلفن ۸۸۱۰۶۱۴۳ به محل آموزشگاه مراجعه کنید. همچنین آموزشگاه استثنائا روز جمعه ۸ اسفندماه جاری از ساعت ۱۰ تا ۱۴ برای تحویل گواهی‌ها دایر خواهد بود.