اختصاصی «سایت عکاسی» – نمایشگاه عکسی با آثار شماری از عکاسان زن ایرانی و عرب از ۸ بهمن‌ماه ۹۳ به میزبانی مرکز هنر کانتور دانشگاه استنفورد در ایالت کالیفرنیای آمریکا برپا شده است. 

 در این نمایشگاه که تا ۱۴ اردیبهشت‌ماه ۹۴ دایر خواهد بود آثاری از ۱۲ عکاس اهل منطقه خاورمیانه از جمله چهار عکاس ایرانی برای بازدید عموم قرار دارد. شادی قدیریان، شیرین نشاط، گوهر دشتی و نیوشا توکلیان عکاسان ایرانی حاضر در این نمایشگاه هستند. 

  دو اثر ویدئویی و ۷۹ عکس، کلیت این نمایشگاه را تشکیل می‌دهند که از دو سال در قالب یک تور نمایشگاهی ابتدا از موزهٔ کارنگی بوستون در ایالت ماساچوست آمریکا و سپس در فضاهای دیگری به نمایش در آمده و اکنون به دانشگاه استنفورد رسیده است. 

 گردآورندهٔ این نمایشگاه که تحت عنوان «She Who Tells a Story» برپا شده Christen Gresh است که به گفتهٔ خود با آثار عرضه شده در این نمایشگاه در سال‌های اقامتش در مصر آشنا شده است. نمایشگاه مذکور پیش از دانشگاه استنفورد از ۵ شهریور تا ۲۲ دی ۹۳ در موزهٔ هنرهای زیبای بوستون به نمایش درآمده بود. 

 گفتنی‌ست تمامی عکس‌های این نمایشگاه در قالب کتاب عکسی به صورت رنگی در ۱۶۴ صفحه به قیمت ۴۰ دلار منتشر شده است. کتاب یاد شده علاوه بر عکس‌ها دربرگیرندهٔ بیوگرافی و یادداشت‌هایی برای تفسیر و توضیح بیشتر پیرامون این آثار نیز هست.