اختصاصی «سایت عکاسی» – نمایشگاه عکسی از آثار فرشته دیانت و دانشجویان دانشگاه الزهرا از ۲۱ اسفند ۹۳ تا ۱۰ اردیبهشت ۹۴ در گالری کتابخانهٔ Martin Luther King Junior دانشگاه سن خوزه در کالیفرنیای آمریکا در حال برگزاری است. 

  این پروژه با همکاری و راهنمایی نسیم نیک‌خواه (ایرانی مقیم کالیفرنیا و استاد دانشکدهٔ هنر و علوم انسانی دانشگاه سن خوزه)، رابین لسر (استاد دانشکدهٔ هنر دانشگاه سن حوزه) و فرشته دیانت (عضو هیأت علمی گروه گرافیک دانشگاه الزهرا) انجام گرفته است. 

  آثار به نمایش درآمده در این نمایشگاه حاوی سه موضوع با عناوین منظره شهری، محلهٔ من و سلف پرتره است که در نهایت برای هر موضوع ۵ دانشجو از دانشگاه الزهرا و ۵ دانشجو از دانشگاه سن خوزه انتخاب شده‌اند. 
 
 در مجموع آثار ۱۵ دانشجو از دانشگاه الزهرا و ۱۵ دانشجو از دانشگاه سن خوزه به مرحلهٔ نهایی برای نمایشگاه رسیدند و از مهر ماه سال ۹۳ نیز بر روی وبسایت پروژه قرار گرفته اند. 
 
 شایان ذکر است به علت کمبود فضا، فقط آثار فرشته دیانت و دانشجویان دانشگاه الزهرا در نمایشگاه به نمایش درآمده است. همچنین قرار است فرشته دیانت روز ۲۵ فروردین ۹۴ یک جلسهٔ سخنرانی با عنوان «آموزش هنر و عکاسی در ایران و نقدی درباره چگونگی  برگزاری نمایشگاه و آثار دانشجویان»، در کتابخانهٔ مارتین لوترکینگ برگزار کند. 

 اسامی دانشجویان ایرانی در این نمایشگاه بدین شرح است: شیوا صوفی، سحر شریفانی، آتوسا صمغ‌آبادی، سودابه مومنی، گلنوش علی‌محمدی، فاطمه شناسا، معصومه هادی همراه، نیوشا محب‌علی، فاطمه عسکری‌نژاد، الناز گشتاسب، ثمین قربانی، شرمین عسگری و مریم جلالی قمصری.