مدرسه آنلاین «سایت عکاسی» به تازگی دو درس جدید (با امکان استفاده از تخفیف ویژه برای ثبت‌نام) به دوره‌های خود اضافه کرده و همچنین امکان ثبت‌نام متقاضیان فارسی‌زبان خارج از کشور برای تمام دوره‌های آموزشی آنلاین هم فراهم شده است.
 
  «لایت‌روم ۲ – ویرایش عکس» و «شناخت، انتخاب و کاربرد لنزهای عکاسی» دو درسی هستند که به تازگی به جمع دوره‌های آموزشی  مدرسه آنلاین «سایت عکاسی» اضافه شده‌اند.
 
 هنرجویانی که قبلا درس «لایت روم ۱ – مدیریت عکس» را ثبت‌نام کرده‌اند، تا ۳۱ مرداد ۹۴ فرصت دارند قسمت دوم این کلاس را با ۴۰ درصد تخفیف ثبت‌نام کنند. گفتنی‌ست کد تخفیف ویژه‌ای به همین منظور از طریق پیامک برای این دسته از هنرجویان ارسال شده است.
 
 همچنین درس «شناخت، انتخاب و کاربرد لنزهای عکاسی» هم به تازگی معرفی شده و همه علاقه‌مندان می‌توانند تا ۳۱ مرداد ۹۴ این درس را با تخفیف ویژه ثبت‌نام کنند.
 
 امکان ثبت‌نام دوره‌های آنلاین از طریق Paypal برای تمامی فارسی‌زبانان خارج از کشور هم فراهم شده است. خواهشمند است تمامی متقاضیان برای دریافت راهنمای ثبت‌نام یا اطلاعات بیشتر در مورد دوره‌های آنلاین فقط با آدرس ایمیل info@akkasee.com تماس بگیرند یا راهنمای مدرسه آنلاین عکاسی را مطالعه کنند.

  برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط ثبت‌نام و جدول زمانی کلاس‌های حضوری هم می‌توانید به صفحه آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای مراجعه فرمایید.