کنسرت گروه کر و ارکستر جاز-پاپ «پارسیکر» به سرپرستی، تنظیم و نوازندگی پیانوی صابر جعفری روزهای ۲۴ و ۲۵ مرداد ۹۴ در سالن اصلی برج آزادی روی صحنه خواهد رفت.

   به گزارش روابط عمومی، گروه پارسیکر به مدت یک سال زیر نظر اساتیدی چون امیرحسین اسلامی، شریف لطفی، احمد پژمان و صدرالدین شجره تمرین کرده است. در این اجرا مینا جعفری جانشین رهبر کر است و صادق جعفری و فرشاد طاهری سه قطعه از ۱۴ قطعه را به عنوان سولیست تنور و باریتون همراهی می‌کنند.

  امین باغبانی، پریا جانجانی، پیمان سلیمانی، میلاد بهرمان، شهرزاد جعفری و ستاره رحیمی (سازهای زهی)، پژمان خلیلی (گیتار آکوستیک)، مجید مصطفایی (گیتار بیس)، محمد اشرفی (گیتار الکتریک)،علی درخشان (دارمز)، محمدرضا سلیمیان (پرکاشن)، عباس معالجی (کلارینت) از جمله نوازندگان ارکستر پارسیکر هستند.
 
 گفتنی‌ست؛ قطعاتی چون خوشه چین، مرغ سحر، باغ خواهش ها به صورت کُرال جاز-پاپ،  قطعات محلی از مناطق مختلف ایران مانند رشید خان، جمعه بازار، هی یار و لرستانی به صورت چهارصدایی و همچنین قطعاتی جدید با آهنگسازی گروه با موضوعات مادر، معلولین و سالمندان، وطن و قطعه ایثار در وصف غواصان شهید که برنده آهنگسازی جشنواره موسیقی فجر سال ۹۱ شده است، در این اجرا نواخته خواهد شد.

  کنسرت گروه کر و ارکستر«پارسیکر» به سرپرستی و تنظیم و نوازندگی پیانوی «صابرجعفری» ۲۴ و ۲۵ مرداد از ساعت ۲۱ در سالن اصلی برج آزادی روی صحنه خواهد رفت و علاقمندان می‌توانند جهت تهیه بلیت به این لینک مراجعه فرمایند.