نمایشگاهی از نقاشی‌های غزاله بحیرائی با عنوان «بی دردسر» از ۳ تا ۲۰ مهر ۹۴ در گالری آران برگزار خواهد شد. 
 
  غزاله بحیرائی در متن معرفی آثار این نمایشگاه می‌نویسد: «گفتن از تهران بی دردسر نیست، آسان نیست، و پایانی ندارد. پیدا و نهان دارد و درد و درمانش درهم تنیده. در هزارتویش و در چرخه‌های تکرارش، زندگی به شدت پر تلاطم و ناپایدار است. طرح‌های سفید و سیاه چرخه‌های زندگی هستند، بانک و بیمارستان و ایستگاه و تئاتر، که همه پیکسل‌هائی از چشم‌انداز شهر هستند. لخت و بی‌رنگ و واقعی. سفید و سیاه‌ها، برشی از شهر هستند برای نشان دادن آنچه از شهر به یاد می‌ماند. آنچه که پایدار است و در غیاب رنگ و صدا، بی‌تلاطم به نظر می‌رسد. سکون و سکوتی که غیرواقعی است و وهم‌برانگیز. سعی کرده‌ام با به تصویر کشیدن این وضعیت راهی برای تقابل و صلح با شهر بیابم.
 
  به دنبال درمان بودم و دریافتم که رنگ باید به شهر برگردد و حتی در پهنه یکنواختی هم لکه رنگی را باید ستایش کرد. در خانه سفید و سیاه‌ها حضور دارند ولی حول دایره بوسی کوچک، یادآور اینکه نه سیاه و نه سفید رنگ‌های طبیعی هستند. که وقتی درست نگاه کنی رنگ‌ها باز می‌گردند و به دنبال آن اشتیاق و امید و آرزو. در هر گوشه به دنبال بوسه‌های رنگین و پری دریایی و آبی دریا می‌گردم و تداوم آرزوها و رویاها را باور دارم.»
 
 غزاله بحیرایی متولد ۱۳۶۸ در تهران و دارای مدرک کارشناسی نقاشی از دانشگاه هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران مرکز است. وی تاکنون یک نمایشگاه انفرادی در سال ۱۳۸۸ در گالری محسن برپا کرده و حضور در نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی متعدد و دریافت دیپلم افتخار بخش طراحی جشنواره هنرهای تجسمی دامون‌فر در سال ۱۳۸۹ را در کارنامه دارد.