بهروز مهری – عکاس خبری ایرانی- از سپتامبر ۲۰۱۵ به سمت معاون عکس منطقه خاورمیانه و شمال آفریقای دفتر منطقه‌ای خبرگزاری فرانسه (AFP)، که در نیکوزیای قبرس مستقر است، منصوب شده است. 

 حسن مرویی (لبنانی – فرانسوی) از ادیتورهای باسابقه AFP  ریاست بخش عکس این منطقه را برعهده دارد. مدیریت و هماهنگی و انتخاب عکس‌های خبرگزاری فرانسه در منطقه MENA که خلاصه Middle East & North Africa که شامل ٢٠ کشور است توسط ادیتورهای AFP در قبرس انجام می‌شود.
 
  بهروز مهری – متولد ۱۳۴۹ تهران، عکاسی را از سال ۱۳۶۷ در کلاس‌های حسین صاحبی در آموزش و پرورش منطقه ۱۲ تهران شروع کرد. در سال ۱۳۷۰ در رشته عکاسی دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران پذیرفته شد و در سال ۱۳۷۶ فارغ‌التحصیل شد. در طول سال‌های تحصیل در دانشگاه از اساتیدی چون محمد ستاری، مهرداد نجم‌آبادی و سیف‌الله صمدیان و در خارج از دانشگاه از تجربیات کاوه کاظمی و زنده‌یاد کاوه گلستان بهره گرفت.
 
کار حرفه‌ای عکاسی خبری را از سال ۱۳۷۴ شروع کرد و در روزنامه‌های همشهری محله، اخبار و جامعه به عنوان عکاس و در روزنامه‌های زن و سرمایه به عنوان دبیر عکس مشغول به کار شد. همزمان با روزنامه‌های مذکور از ابتدای سال ۱۳۷۷ به عنوا عکاس خبرگزاری فرانسه هم فعالیت داشته است. 

   وی در طول همکاری با خبرگزاری فرانسه ماموریت‌هایی در کشورهای افغانستان، عراق، پاکستان، لیبی، لبنان، عربستان در مقاطع مختلف از جمله جنگ افغانستان و جنگ عراق، ماموریت‌های ورزشی همچون دو جام‌جهانی فوتبال در آلمان و برزیل، المپیک ۲۰۰۸ پکن، جام‌جهانی بسکتبال در ترکیه، جام‌جهانی فوتبال جوانان در ترکیه، جام‌ملت‌های آسیا در قطر را به انجام رسانده است. مهری به مدت یک سال در سال ٢٠١٢ ادیتور عکس همین منطقه هم بوده است.