نمایشگاه عکس گروه «هیکاری کریتیو» از جمعه ۱۵ آبان ۹۴ در گالری شماره شش گشایش می‌یابد.

  طبق اعلام دست‌اندرکاران، گروه «هیکاری کریتیو» که بر روی عکاسی موبایل تمرکز دارد شامل چهار عضو، مارینا سرسیل، اریک منچر، کیو ساکاماکی و آکو سالمی، از ایتالیا، آمریکا، ژاپن و ایران است.  
 
  این نمایشگاه شامل ۶۰ عکس سیاه و سفید و رنگی و یکی از چهار نمایشگاهی است که هر کدام از اعضای آن در شهر خودشان برگزار می‌کنند و با حضور تمامی اعضا گشایش می‌یابد. 
 
  آکو سالمی عضو «هیکاری کریتیو» در مورد آثارش معتقد است: «در گوشه و کنار محیط اطرافم، لحظاتی را می‌یابم که نور و فضا و آدم‌ها، همگی در تعادلی بدیع قرار می‌گیرند. گاهی از زاویه پایین عکاسی می‌کنم و گاه منتظر لحظه قطعی می‌مانم تا حرکت، نور و عناصر صحنه منجر به بهترین ترکیب ممکن گردند.»
 
    نیز در بخشی از استیتمنت آثار این نمایشگاه آمده است: «وقایع اتفاقی نیازمند مشاهده دقیق هستند. ممکن است متوجه رخداد‌هایی که ارزش توجه دارند و لحظاتی که در کسری از ثانیه می‌گذرند، نشویم. هشیاری دائم، کلید برتری است.
 
  در اصل، عکاسی مجموعه‌ای است از چنین ارتباطات اتفاقی. هیکاری کریتیو نیز مانند عکس‌های‌مان، حاصل یک برخورد اتفاقی میان چهار نفر از چهار نقطه متفاوت جهان بود. این گروه ایجاد شد تا با عکس‌های‌مان و عکس‌هایی که انتخاب می‌کنیم و نمایش می‌دهیم، شواهدی بصری از حقایق و اتفاقات را بیان کنیم، اتفاقاتی که خودِ زندگی هستند و ما را به پیش می‌بَرند. »

گشایش: جمعه ۱۵ آبان – ساعت ۱۶ تا ۲۰
نمایشگاه تا ۲۶ آبان ۹۴ هر روز از ساعت ۱۶ تا ۲۰ دایر است.
گالری روزهای پنجشنبه تعطیل است.
تهران، خیابان میرزای شیرازی، کوچه ٢٠، پلاک ٢، گالری شماره شش