در ادامه نمایش فیلم در سالن سینما تک موزه و در دوره چهل و ششم (فصل زمستان)، ۲۸ فیلم دربخش‌های «تریلوژی کاتسی» (۳ فیلم)، «جلوه‌هایی از سینمای تجربی» (۱۱ فیلم)، «سینما و جاز» (۶ فیلم) و در بخش «ژان لوک گدار: یک بارگذاری مجدد (بخش دوم)» (۸ فیلم) به نمایش در می‌آید. 

   روز چهارشنبه اول دی ماه ۹۵ ساعت ۱۷، در بخش تریلوژی کاتسی، فیلم «کویانیسکاتسی» به کارگردانی گاد فری رجیو محصول سال ۱۹۸۲ (آمریکا) به مدت ۸۶ دقیقه در موزه هنرهای معاصر تهران نمایش داده می‌شود. 

   شماری از نسخه‌های «کویانیسکاتسی» گادفری رجیو، در حین اکران فیلم‌های شناخته‌ شده‌تر تاریخ سینمای امریکا در ۱۹۸۳ منتشرشد. شکل غیرروایی و عنوان مرموز فیلم بستری برای مداخله در روند معمول سینما فراهم کرد. این فرم علی‌رغم پرهیز از کاراک‌تر و پیرنگ، اغلب از مناظر و چشم‌اندازهای شهری امریکایی ملهم شده و پایبند به نمایش آن‌ها باقی می‌ماند. در واقع تعهد رجیو در تبدیل تصاویری آشنا به المان‌های بصری مجذوب‌کننده، یادآور فیلم‌های اول برادران لومیر است. 

    «کویانیسکاتسی» به سرعت در جامعه‌ی هنری سروصدا کرد، نمایش محبوب مراکز دانشگاهی شد، به عنوان اثر پرمایه‌ی سینمایی شناخته شد و نسل‌های جوان‌تر را نسبت به مسائل محیط زیست، نگران کرد. فیلم به زیبایی توسط ران فریک فیلم‌برداری شد؛ موسیقی متن ماندگار فیلیپ گلس «کویانیسکاتسی» را همراهی می‌کرد.

   علاقه‌مندان می‌توانند برای استفاده از برنامه نمایش فیلم به موزه هنرهای معاصر تهران واقع در خیابان کارگر شمالی مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۹۵۱۹۶۵ تماس حاصل‌کنند.