به همت کانون عکس دانشگاه سوره جلسه نشست و گفتگو با «بهنام صدیقی» با محوریت بررسی آثار هنرمند و گفتگو پیرامون نقش پژوهش و آموزش در عکاسی مستند برگزار خواهد شد.

   در این نشست بهنام صدیقی با همراهی هادی آذری، به عنوان مدیر نشست و منتقد، مباحث را در دو بخش پی‌گیری خواهند کرد:

   در بخش اول علاوه بر بررسی آثار هنرمند به دو پرسش عمده پرداخته می‌شود:

– آموزش دانشگاهی در کیفیت اثر هنری و روند کاری هنرمند چه تأثیراتی داشته است؟
– چگونه گالری‌ها و در کل بازار هنری بر  سازوکار تولید اثر اعم از پژوهش، ایده، اجرا، انتخاب موضوع و درنهایت ارائه در دوره‌های مختلف تأثیر می‌گذارد و درواقع هویتی را برای آثار بر می‌سازد؟

   همچنین در بخش دوم با نگاهی به مقاله‌ی «عکاسی مستند، کنش هنری» نوشته‌ی بهنام صدیقی بحثی پیرامون نسبت  پژوهش و آموزش با عکاسی مستند صورت خواهد گرفت.

   نشست فوق روز پنجشنبه ۹۷/۲/۲۷  از ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۳ در سالن سینمای دانشگاه سوره برگزار خواهد شد. حضور در این جلسه برای علاقه‌مندان آزاد می‌باشد.

   بهنام صدیقی فارغ التحصیل کار‌شناسی عکاسی در سال ۱۳۸۷ از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است. او علاوه بر سابقه‌ی عکاسی مطبوعاتی، تاکنون نمایشگاه‌های متعدد انفرادی و گروهی در داخل و خارج از ایران برگزار کرده است. همچنین صدیقی از سال ۱۳۸۸ به تدریس عکاسی در دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی پرداخته و هم اکنون  در آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای دوره‌های متعددی چون «کارگاه عکاسی مستند» و «آشنایی با عکاسان بزرگ جهان» را تدریس می‌کند.

محل برگزاری نشست: خیابان آزادی، بین خیابان خوش و آذربایجان، دانشگاه سوره، سالن سینما