فروش ویژه اینترنتی بیش از پانصد عنوان کتاب‌ عکاسی، هنری و فیلم آموزشی از شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ در «فروشگاه آنلاین کتاب عکاسی» آغاز شد.

در این دوره از فروش ویژه کتاب عکاسی، بیش از ۵۰ عنوان کتاب از ۱۱ تا ۸۰ درصد تخفیف دارند که فهرست این کتاب‌ها در صفحه اختصاصی «فروش ویژه» قابل مشاهده است.

 همچنین علاقمندان می‌توانند با استفاده از کد تخفیف: Z11 سایر کتاب‌های عکاسی مورد علاقه خود را با ۱۰ درصد تخفیف از «فروشگاه آنلاین کتاب عکاسی» خریداری کنند.

   در طول مدت فروش ویژه خریدهای بالای ۴۰۰ هزار تومان در تهران به رایگان ارسال می‌شود. سفارش‌های تهران همان روز از طریق پیک با هماهنگی قبلی ارسال خواهد شد.
سفارش‌های شهرستان روزانه، از طریق پست یا تیپاکس ارسال می‌شود.

 در این فروش ویژه علاوه بر عرضه جدیدترین کتاب‌های منتشر شده عکاسی، کتاب‌ها و نشریاتی که در گذشته به چاپ رسیده است با قیمت پشت جلد به فروش می‌رسد.

توصیه می‌شود قبل از ثبت سفارش، توضیحات مرتبط با شیوه ارسال  را مطالعه کنید. در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی می توانید با شماره تلفن ۸۸۱۰۶۱۴۲ تماس بگیرید.

  در «فروشگاه آنلاین کتاب عکاسی» امکانات و قابلیت‌هایی از جمله جستجوی ارتقاء یافته عنوان کتاب، مشاهده محصولات با تخفیف بیشتر به تفکیک، استفاده از سبد خرید و کاهش مراحل خرید برای خریدی راحت و بهتر مهیا شده است.