گروه عکاسی وهله با انتخاب کورش کلهر نمایشگاه گروهی عکس با عنوان «پیش درآمد» را از ۲۵ بهمن‌ماه ۱۳۹۸ در فضای هنری همرس برگزار می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی گروه عکس وهله، نمایشگاه گروهی عکس با عنوان «پیش درآمد» با نمایش عکس‌های مستند مرتضی پورصمدی، مریم زندی، جاسم غضبان‌پور، یوریک کریم‌مسیحی، ساسان مؤیدی، اسعد نقش‌بندی وآلفرد یعقوب‌زاده از ۲۵ بهمن‌ماه ۱۳۹۸ برگزار می‌شود.

این نمایشگاه را گروه عکاسی وهله با انتخاب کورش کلهر کیوریت کرده است. «وهله» با نگاه دقیق به عکاسی مستند، سعی بر این دارد تا بتواند رفتار صحیح این گرایش را در ابعاد توانایی خود گسترش داده و از آن حمایت کند. در این راه با برپایی نمایشگاه‌های تخصصی و کارهای جنبی با موضوع عکاسی مستند در دور جدید فعالیت خود امیدوار است تا گامی جدی کنار عکاسان مستند بردارد.

کوروش کلهر متولد بهمن‌ماه ۱۳۶۲ و فارغ‌التحصیل هنرستان صداوسیما است. او عکاسی را از سال ۱۳۷۵ آغاز کرده و در این سال‌ها به عکاسی مستد پرداخته است.

کلهر درباره‌ی این نمایشگاه نوشته است:

«تمام ذهن من در رابطه با عکاسی معطوف به عکاسی مستند بوده و در این بخش ادامه مسیر داده‌ام و تلاش کرده‌ام تا بتوانم آثاری را ارائه دهم که جدای رعایت نمودن اصول و قواعد، فارغ از سیاه‌نمایی و جریان‌های ناخوشایند باشد. این نگاه به عکاسی خالصانه درخدمت صداقت بوده و تمام توانم برای رسیدن به اثری دور از انرژی‌های منفی برای بیننده‌ی عکس‌هایم بوده و هست.»

نمایشگاه گروهی عکس مستند «پیش درآمد» تا ۶ اسفندماه ۱۳۹۸ ادامه خواهد داشت.

نشانی: تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان تجریش، رو به روی پارک قلمستان، جنب بانک مهر ایران، شماره‌ی ۲۹۹۶، طبقه‌ی دوم، فضای هنری همرس – نقشه
ساعات بازدید: ۱۶ تا ۲۲
گالری شنبه‌ها تعطیل است.