جلسه‌ی نقد و بررسی نمایشگاه «زیبایی‌شناسی شکست» علیرضا سمیعی در گالری روشنخانه روز یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ از ساعت ۱۸ تا ۲۰ برگزار می‌شود.

در این نشست که با مدیریت هادی آذری و حضور خود هنرمند برگزار خواهد شد، شرکت‌کنندگان پیرامون آثار نمایشگاه به بحث، گفت‌وگو و تبادل نظر خواهند پرداخت.

«زیبایی‌شناسی شکست» عنوان اولین نمایشگاه انفرادی علیرضا سمیعی است که حاصل بهره‌‌گیری او از رسانه‌ی عکاسی و ویدئو و تلفیق آن‌ها با فناوری‌های ذخیره‌سازی و نمایش تصاویر متحرک و ثابت دیجیتال است.

این نمایشگاه جمعه‌ی هفته‌ی گذشته ۱۸ بهمن‌ماه ۱۳۹۸، همزمان با آغاز به‌کار گالری روشنخانه، افتتاح شد و تا ۲ اسفندماه ۱۳۹۸ دایر خواهد بود. مخاطبان می‌توانند در طول هفته به‌جز روزهای شنبه، از ساعت ۱۶ تا ۲۰ از این نمایشگاه دیدن کنند.

‌گالری روشنخانه به‌عنوان فضایی در جهت نمایش آثار عکاسان به‌ویژه عکاسان جوان، بر نمایش آثار عکاسی و پروژه‌های عکس‌بنیان تمرکز دارد. مجموعه‌ی روشنخانه از نمایش آثار عکاسی از هر گرایش و ژانری به شرط وجود نگاهی منسجم و رویکردی نو، استقبال می‌کند و می‌کوشد علاوه بر نمایش آثار عکاسی، فضایی برای بحث، نقد و گفت‌وگو پیرامون آثار عکاسان و عکاسی فراهم آورد.

زمان برگزاری جلسه نقد و بررسی: یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۸ تا ۲۰
نشانی: تهران، خیابان انقلاب، جمالزاده جنوبی، خیابان کلهر، بین استاد بهزاد (کاوه) و زارع، پلاک ۶۹
شماره تماس: ۶۶۹۳۸۴۵۵
وبسایت گالری روشنخانه
صفحه‌ی اینستاگرام گالری روشنخانه