دبیر نخستین دوره مسابقه عکس برگ‌ریزان تهران تأکید کرد که علاقه‌مندان تا پایان ۵ دی ماه فرصت تکمیل ثبت نام و ارسال آثار خود را دارند و این مهلت تمدید نخواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مسابقه عکس «برگ‌ریزان تهران»، ساعد نیک‌ذات با اعلام اینکه تا کنون بیش از ۴۰۰ هنرمند عکاس در سایت این مسابقه ثبت نام کرده‌اند، گفت: ما به احترام کلیه این شرکت‌کنندگان و تقویم برگزاری از پیش اعلام شده، مهلت ارسال آثار را تمدید نخواهیم کرد. از آنجایی که علاقه‌مندان می‌توانند حداکثر هفت اثر برای شرکت در این مسابقه ارسال کنند، آن کسانی که پیش از این ثبت نام کرده‌اند، تا پیش از پایان مهلت تعیین‌شده نسبت به تکمیل آثار خود اقدام کنند و هنرمندانی هم که تا کنون ثبت نام نکرده‌اند در فرصت باقی مانده به سایت مسابقه مراجعه کرده و ضمن ثبت نام، آثار خود را ارسال کنند.

دبیر نخستین مسابقه عکس «برگ‌ریزان تهران» در ادامه بیان کرد: از آنجایی که این پرسش مطرح می‌شد که آیا شرکت در این مسابقه با عکس‌های موبایلی هم مجاز است یا خیر، اعلام می‌کنیم که از نظر ما ثبت عکس با هر وسیله‌ای عکاسی محسوب می‌شود و ارسال آن اثر برای مسابقه بلامانع است.

نخستین مسابقه عکس «برگ‌ریزان تهران» توسط انجمن عکاسان ایران با همکاری سازمان زیباسازی شهرداری تهران به دبیری ساعد نیک‌ذات برگزار می‌شود.

نشانی وب‌سایت: www.nips.org.ir

متن فراخوان اولین دوره مسابقه عکاسی «برگ‌ریزان تهران»