با پایان مرحلهٔ داوری، اسامی عکاسان راه‌یافته به بخش‌های مختلف هشتمین جشنوارهٔ سراسری عکس رشد اعلام شد. 

 

   طبق اعلام دبیرخانهٔ جشنواره، هیات داوران امسال متشکل از علیرضا کریمی صارمی، اسعد نقش‌بندی، فرهاد سلیمانی، رعنا جوادی و محبت‌الله همتی از مجموع ۷۴۳۲ عکس راه‌یافته به مرحلهٔ داوری نهایتا ۲۸۰ عکس را در چهار بخش شایستهٔ حضور در نمایشگاه دانستند.     بر این اساس در بخش «آموزش‌وپرورش» ۸۴ عکس، بخش «ایران سرزمین پرگهر» ۹۰ عکس، بخش «حماسه سیاسی و اقتصادی» ۴۵ عکس و در گرایش «دانش‌آموزی» هم ۶۰ عکس به نمایشگاه راه‌یافته‌اند. در این جشنواره تعداد ۱۵۸۸ نفر شرکت کرده‌اند که ۱۰۲۷ نفر در گروه سنی بزرگسال و ۵۶۱ نفر در گروه سنی دانش‌آموزی هستند. 

 

  فایل اسامی راه‌یافتگان به سه بخش نخست را می‌توانید از اینجا و فایل اسامی عکاسان راه‌یافته به بخش دانش‌آموزی را از اینجا دانلود کنید. 

 

  گفتنی‌ست مراسم گشایش نمایشگاه هشتمین جشنوارهٔ سراسری عکس رشد سه‌شنبه ۸ مهرماه ۹۳ از ساعت ۱۴ در تالار آیینهٔ موسسهٔ فرهنگی هنری صبا به نشانی تهران، خیابان طالقانی، بعد از میدان فلسطین، خیابان برادران شهید مظفر برگزار خواهد شد. مراسم اختتامیه و اهدای جوایز هم برای چهارشنبه ۲۳ مهرماه جاری از ساعت ۹ در تالار ایران مؤسسهٔ صبا برنامه‌ریزی شده است.