خانهٔ سینما فراخوان شرکت در مسابقهٔ عکس‌ هفدهمین جشن سینمای ایران را منتشر کرد. 

  بر اساس این فراخوان، تمامی اعضای انجمن عکاسان سینمای ایران برای شرکت در بخش عکس می‌توانند آثار خود را فقط به صورت مجموعه عکس تا سقف پنج مجموعه عکس به ازای هر عکاس و برای هر فیلم یا مجموعه عکس ۷ عکس (۵ عکس صحنه و ۲ عکس پشت صحنه) به صورت ‌فایل دیجیتال برای دبیرخانه ارسال کنند. 

  همچنین آثاری که با دوربین‌های آنالوگ ثبت شده باشند باید به صورت فایل اسکن شده در سایز ۲۰×۳۰ سانتیمتر بدون حاشیه به دبیرخانهٔ جشن ارسال شوند. 

  آثار ارسالی می‌‏بایست از فیلم‌های تولید شده و اکران شده در فاصله زمانی یکم فروردین ۹۲ تا ۱۵ تیرماه ۹۴ گرفته شده باشد. گفتنی‌ست آثاری که در دوره های قبلی این جشن شرکت کرده‌اند مجاز به شرکت نیستند.

   فریم‌های هر مجموعه عکس باید با فرمت JPEG و اندازهٔ ۵۰×۷۰، کیفیت ۳۰۰ dpi بر روی CD با ذکر نام فیلم به همراه یک قطعه عکس پرسنلی صاحب اثر (اسم عکاس، شماره تماس و نام فیلم‌ها) همراه باشد و تحویل دبیرخانه هفدهمین جشن خانه سینما واقع در تهران، خیابان بهار جنوبی، کوچه سمنان، شماره ۲۹، خانه سینما شود. 

  آخرین مهلت ارسال آثار برای این مسابقه ۳۱ تیر ۹۴ است. تمامی عکاسان متقاضی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه کامل فراخوان به وبسایت خانهٔ سینما مراجعه کنند.