فراخوان گالری آنلاین ۱PIX برای ارسال عکس جهت حضور در چهارمین نمایشگاه و چاپ در نخسین کتاب این گالری منتشر شد.
 
 بر این اساس، گالری عکاسان حرفه‌ای ۱PIX پس از برگزاری سه نمایشگاه سالانه در خانه هنرمندان ایران و انتشار پکیج‌ها و کاتالوگ‌های نمایشگاهی، ایجاد مسابقات دوره‌ای با موضوعات مختلف با داوری هنرمندان و عکاسان ایرانی، جهت ماندگاری بیشتر اقدام به طراحی و آماده‌سازی فراخوان ارسال عکس برای کتابی فاخر از عکاسان برگزیده سایت و همچنین برپایی چهارمین نمایشگاه سالانه عکس گالری ۱PIX در خانه هنرمندان ایران کرده است.

  در این فراخوان از کلیه عکاسان ایرانی دعوت شده است پس از عضویت در سایت اقدام به ارسال عکس‌های خود کنند و در صورت پذیرش و تائید داوران سایت، عکس‌های پذیرفته شده خود را در بخش ویژه کتاب و نمایشگاه ثبت کنند.
 
 گفتنی‌ست نخستین کتاب ۱PIX همزمان با گشایش چهارمین نمایشگاه در خانه هنرمندان رونمایی خواهد شد. هر عکاس می‌تواند هر تعداد از عکس‌هایش را که برای سایت پذیرفته شده است در پروژه کتاب و نمایشگاه شرکت دهد.

  هزینه حضور در نمایشگاه برای هر عکس ۳۰ هزار تومان و هزینه حضور در کتاب برای هر عکس ۱۰۰ هزار تومان است. هر عکاس می‌تواند به ازای ثبت هر عکس در کتاب سه نسخه از کتاب را دریافت کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این باره و مطالعه متن کامل فراخوان به این لینک مراجعه کنید. 
 
 حداقل سایز چاپ هر اثر برای نمایشگاه ۴۰×۶۰ سانتیمتر خواهد بود و هیات انتخاب در مشخص کردن سایز، چیدمان و نوع ارایه آثار مختار خواهد بود. آخرین مهلت ارسال عکس برای پذیرش در گالری ۱۰ آذر ۹۴ و زمان گشایش نمایشگاه جمعه ۱۱ دی ۹۴ در خانه هنرمندان ایران خواهد بود.