شرکت «رنگ سیستم» نمایندهٔ محصولات تنبای آمریکا کیف دوربین لپ‌تاپی جدید این شرکت را معرفی کرد. تنبا (TENBA) شرکتی است که در این زمینه حدود ۴۰ سال سابقهٔ تولید دارد و از برندهای حرفه‌ای و شناخته شده در زمینهٔ تولید لوازم عکاسی است. 

    کیف‌های جدید لپ‌تاپی TENBA به نام مدل Messenger با طراحی منحصر به فرد مخصوص قرار دادن دوربین، لنز، لپ‌تاپ و لوازم دیگر است. به گفتهٔ مسئولین این شرکت برای هر کس که دوربین و لپ‌تاپ خود را همزمان حمل می‌کند و به کیفی شیک و مفید احتیاج دارد که گنجایش تمامی وسایل دیگر را نیز داشته باشد؛ کیف‌های لپ‌تاپی تنبا مناسب‌ترین انتخاب است. 

921114_02

   کیف‌های لپ‌تاپی تنبا از بهترین جنس و قویترین نوع مواد ساخته شده و پارچهٔ نایلون مخمل ارتشی با درجهٔ استاندارد بین‌المللی ۱۰۰۰ و زیپ‌های برند ®YKK و گیره‌های مارک ®Duraflex همچنین قلاب‌های استیل با مقاومت بالا با قابلیت تحمل بارهای سنگین از مشخصات آن است. کف این نوع کیف دارای لایهٔ محافظ ضدنم و ضدآب است تا اگر حتی کیف روی محلی خیس گذاشته شد داخل کیف کاملا خشک باقی بماند. پشت کیف هم دارای پارچهٔ پشمی است تا باعث جریان هوا شود و از عرق کردن جلوگیری کند. این مدل دارای دو جیب در جلو برای دسترسی سریع به لوازم ضروری و همچنین زیپ بالای کیف برای دسترسی سریع به دوربین هم هست. 

921114_03

    این نوع از محصولات تنبا دارای سه سایز بزرگ، متوسط و کوچک و دارای ۷ رنگ مختلف است. مدل بزرگ Messenger Laptop با ظرفیت یک دوربین و ۲ تا ۳ لنز، لپ‌تاپ ۱۷ اینچی و لوازم جانبی دارای وزن یک کیلو گرم است. مدل متوسط Messenger Laptop با ظرفیت یک دوربین و ۲ تا ۳ لنز، لپ‌تاپ ۱۵ اینچی و لوازم جانبی دارای وزن ۹۰۰ گرم است. مدل کوچک آن نیز با ظرفیت یک دوربین و ۲ تا ۳ لنز، لپ‌تاپ ۱۳ اینچی و لوازم جانبی دارای وزن ۸۰۰ گرم است. 

921114_04

    کیف‌های لپ‌تاپی TENBA دارای جداکنندهٔ داخلی قابل تغییر است که براساس نیازهای خود می‌توان آنها را جابجا نمود. حتی می‌توان کلا آن را خارج کرده و کیف را به صورت یک کیف لپ‌تاپ بسیار زیبا با جای بسیار زیاد برای لوازم شخصی و مسافرت استفاده کرد. کلیهٔ عکاسان و علاقه‌مندان می‌توانند برای آگاهی از مدل‌های دیگر کیف‌ دوربین تنبا مانند کوله پشتی، شانه آویز، تک‌بند و کیف‌های کوچک به وبسایت «شرکت رنگ سیستم» مراجعه و یا با شماره تلفن ۶۶۴۲۰۹۰۰ تماس حاصل فرمایند.