920231_2

   انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس نمایشگاهی از عکس‌های جنگ تحمیلی سعید حاجی‌خانی، عکاس دفاع مقدس، را با عنوان «شهر عشق» در محل موزه‌ی هنرهای معاصر فلسطین برگزار می‌کند. 
به گزارش روابط عمومی انجمن، این نمایشگاه با ۳۸ قطعه عکس رنگی و سیاه و سفید در ابعاد ۷۰×۵۰ و ۷۰×۱۰۰ سانتیمتر منتخبی از آثار این عکاس با مضامین زندگی رزمندگان و ثبت لحظات ماندگار از فضاهای فرهنگی و معنوی آنها در دوران هشت سال جنگ تحمیلی و عملیات بیت‌المقدس (آزاد سازی خرمشهر) را به معرض بازدید عموم قرار می‌دهد. 
   این نمایشگاه با مشارکت موزه‌ی هنرهای معاصر فلسطین به مناسبت فرارسیدن سوم خردادماه سالروز فتح خرمشهر با هدف تجدید خاطره و انتشار آثار، فرهنگ و ارزش‌های دفاع مقدس با حضور مسئولین فرهنگی و عکاسان کشور به ویژه عکاسان دوران دفاع مقدس عصر چهارشنبه یکم خردادماه افتتاح می‌شود.
   شایان ذکر است سعید حاجی‌خانی دارای مدرک درجه‌ی سه هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئول تولید هنری و فرهنگی قرارگاه خاتم الانبیاء و لشکر علی‌ ابن‌ ابی‌طالب سپاه پاسداران در سال‌های جنگ بوده است و هم اکنون بیشتر در حوزه‌ی فیلمسازی فعالیت دارد و مسئول انجمن سینمای جوان شهرستان ابهر است. 

افتتاحیه: چهارشنبه یکم خردادماه ۹۲ – ساعت ۱۷
نمایشگاه تا ۳۱ خردادماه سالجاری هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۹ دایر است.
موزه‌ی هنرهای معاصر فلسطین، خیابان طالقانی، خیابان شهید برادران مظفر، تقاطع بزرگمهر، پلاک ۷۴