برنامه این هفته بخش عکاسی برنامه دوقدم مانده به صبح، دوشنبه بیست و یکم تیر، به ادامه گفتگو با داریوش کیانی درباره عکاسی تبلیغاتی و صنعتی اختصاص دارد و داریوش کیانی با کارشناس برنامه افشین شاهرودی به گفتگو خواهد نشست.
تعریف ژانرهای عکاسی صنعتی و تبلیغاتی و تفاوت بین آنها، آیا محصول عکاسی تبلیغاتی یک اثر هنری محسوب می شود؟، فناوری دیجیتال چه تاثیراتی بر روی این ژانر از عکاسی داشته است؟ ، انجمن عکاسان صنعتی و تبلیغانی اهداف و عملکردها، جایگاه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ایران در مقایسه با دیگر کشورها و چالش‌های موجود بر سر راه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در ایران، اهم موضوعاتی که در این برنامه مطرح خواهند شد.
داریوش کیانی متولد ۱۳۵۰ از اولین گروه دانشجویان رشته عکاسی دانشگاه آزاد در سال ۷۲ است. وی در پی آشنایی با فرهود حقی در سال ۷۳  به صورت جدی به عکاسی تبلیغاتی و صنعتی روی آورد و فعالیت وی در این شاخه از عکاسی تا به امروز ادامه دارد. کیانی وبلاگی با موضوع عکاسی تبلیغاتی را مدیریت می‌کند.

علاقه‌مندان می‌توانند مانند همیشه این برنامه را از حدود ساعت ۱۲ نیمه شب دوشنبه بیست و یکم تیرماه از شبکه چهار سیما تماشا کنند.