910127

در ادامه نشست‌های تخصصی عکاسی این هفته «مسعود پاکدل» میهمان کانون عکس اصفهان است تا درباره عکاسی فیلم و تئاتر صحبت کند.

در خبر کانون عکس اصفهان آمده است: «عکاسی فیلم و تئا‌تر در طی عمر نه چندان بلند خود توانسته جایگاه خود را به عنوان یکی از شاخه‌های مهم عکاسی معرفی کند و مخاطبان جدی خود را نیز پیدا کرده است. مسعود پاکدل در این میان از عکاسانی است که بطور تخصصی در این شاخه از عکاسی فعالیت مستمر داشته و تجارب ارزنده‌ای را نیز کسب نموده است. از جمله سوابق کاری وی می‌توان به عکاسی بالغ بر ۳۰ مجموعه تلویزیونی از جمله همکاری در مجموعه تلویزیونی مختارنامه و عکاسی بیش از ۶۰۰ تئا‌تر صحنه‌ای در داخل و خارج از کشور، آموزش عکاسی به ده‌ها داوطلب این رشته به صورت گروهی و فردی، رئیس انجمن عکاسان خانه تئا‌تر، فعالیت در زمینه ساخت برنامه‌های تلویزیونی، تیزر و آنونس تبلیغاتی، عکاسی هنری و صنعتی اشاره کرد. پاکدل در جشنواره بین المللی تئا‌تر فجر سال‌های ۸۱ و ۸۲ تندیس عکاس برگزیده این جشنواره را از آن خود کرد.»
چیستی و پیداییش عکاسی تئا‌تر، تفاوت این شاخه از عکاسی با دیگر شاخه‌های عکاسی، ویژگی‌های عکاس حرفه‌ای فیلم و تئا‌تر و تکنیک‌های ویژه آن و وضعیت فعلی عکاسی فیلم و تا‌تر در ایران و جهان از جمله مباحثی است که با حضور مسعود پاکدل بررسی خواهد.
این نشست ساعت ۱۶.۳۰  سه‌شنبه ۲۹ فروردین در سالن سینمای مجتمع فرهنگی، هنری فرشچیان واقع در ابتدای خیابان توحید برگزار خواهد شد.