عکس: روشن نوروزی 

   
    آموزشگاه «عکاسی حرفه‌ای» دوره جدید کارگاه آموزشی «عکاسی مستند» را با تدریس بهروز مهری (عکاس خبرگزاری فرانسه یا AFP در ایران) از چهارشنبه ۲۸ آبان‌ماه ۹۳ برگزار می‌کند. 

    ثبت‌نام و حضور در این دورهٔ آموزشی پس از گزینش و تائید مدرس امکان‌پذیر است. بر این اساس تمامی علاقه‌مندان به حضور در این کلاس باید ابتدا نمونه‌هایی از عکس‌های خود را با شرایط و خصوصیات مشخص شده توسط مدرس حداکثر تا ۲۴ آبان‌ماه ۹۳ به آموزشگاه تحویل دهند.  

   هنرجویان تائید شده توسط مدرس می‌توانند در این دوره ثبت‌نام کنند. مخاطبان این کارگاه به شیوهٔ عملی و کارگاهی با تهیهٔ گزارش تصویری و داستان عکس در عکاسی مستند و مطبوعاتی آشنا می‌شوند. هدف اصلی این کارگاه بحث و عکاسی برای ارایهٔ یک داستان تصویری است. 

   کلیهٔ علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر دربارهٔ این کارگاه و اطلاع از سرفصل‌های آن به این لینک مراجعه کنند یا هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۹ از طریق شماره تلفن‎های ۸۸۱۰۶۱۴۲ و ۸۸۱۰۶۱۴۳ با آموزشگاه «عکاسی حرفه‌ای» در تهران تماس بگیرند.

   برخی مباحث این دوره عبارتند از: عکاسی خیابانی، گزارش تصویری، مقالهٔ تصویری، زیرنویس عکس و متن داستان تصویری، پرترهٔ مطبوعاتی و بررسی آثار عکاسان کلاسیک و عکاسان روز دنیا و ادیت عکس‌های خبری و مستند.