جلسه نقد و بررسی نمایشگاه «کجواج‌ها» فصل اول پروژه‌ی روزمرگی‌های معاصر به نمایشگاه‌گردانی علی میراسماعیلی، سه شنبه دوم مرداد ۱۳۹۷ ساعت ١٨:٣٠ در گالری سایه برپا خواهد شد.

در این نشست زانیار بلوری و زروان روحبخشان به همراه علی میراسماعیلی، کیوریتور نمایشگاه، به بحث و گفت‌وگو پیرامون آثار خواهند پرداخت.

«روزمرگی‌های معاصر» پروژه‌ی هنری دنباله‌داری است که تاکنون دو فصل آن با عناوین «کجواج ها» و «فراموشی» به اتمام رسیده و فصل سوم این پروژه با موضوع «هویت» در حال انجام است.

هنرمندان منتخب برای شرکت در هر یک از فصل‌های این پروژه، بدون وابستگی به هر کدام از سبک‌ها یا شیوه‌های تولید اثر هنری، با رویکردی فرارشته‌ای سعی در نمایش مفهوم روزمرگی در شکل معاصر آن دارند.

الهه زکوی، معصومه شصتی، ماه‌نو شیرزاد، بنفشه عرشی و هاجر کربلائی هنرمندان حاضر در این پروژه هستند که زیر نظر علی میراسماعیلی به تولید اثر پرداخته‌اند.

لازم به ذکر است زانیار بلوری و علی میراسماعیلی، از اساتید آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای، علاوه بر تدریس کلاس‌های «عکاسی مقدماتی»، «نقد عکس» و «نرم‌افزار لایت‌روم» در این آموزشگاه، در دانشگاه‌‌های تهران، سوره و دانشکده خبر به عنوان مدرس فعالیت دارند.

عموم علاقمندان می‌توانند برای حضور در این نشست، ساعت ۱۸:۳۰ در محل گالری سایه حضور داشته باشند.
گالری سایه: خیابان کریمخان، خیابان سنایی، کوچه سیزدهم، پلاک ٢١ – ٨٨٨٢٧٨٨۶