کاورهای رنگی برای محافظت دوربین‌های کانن و نیکون

دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
    شرکت «رنگ سیستم» نماینده‌ی انحصاری «ایزی کاور» هلند در اطلاعیه‌ای خبر از آغاز فروش کاورهای جدید دوربین‌های کانن و نیکون در رنگ‌های مختلف داده است.

  به گفته‌ی مسئولین این شرکت، با توجه به قیمت بالای دوربین و لنزهای دیجیتال وجود کاورهای محافظ به همراه برچسب محافظ LCD برای محافظت از دوربین و جلوگیری از ضربه، خراشیدگی و نفوذ قطرات آب بر روی بدنه‌ی دوربین و صفحه LCD  طراحی شده است. 

920926_3


  گفتنی‌ست این کاورها برای هر مدل خاص دوربین به طور اختصاصی ساخته شده و برای بیشتر مدل‌ها موجود است. این کاورها کاملا اندازه‌ی دوربین بوده و به علت جنس سیلیکونی خود تماس با دست بیشتری دارد و استفاده از دوربین را راحت‌تر کرده و کنترل آن در دست را بهبود می‌بخشد در عین حال محفظه‌های کارت حافظه و باتری به راحتی قابل دسترسی هستند. رنگ اصلی این کاورها مشکی هستند ولی رنگ قرمز برای دوربین‌های کانن و رنگ‌های سبز ارتشی و زرد برای نیکون نیز برای علاقه‌مندان موجود است. کاورهای موجود تولیدی این شرکت هلندی برای استفاده بر روی مدل‌های مختلف دوربین عبارتند از:

920926_4


  گفتنی‌ست علاوه بر کاور دوربین، تولیدات دیگر «ایزی کاور» همچون کیف لنز، برچسب LCD و پوشش‌های لنز به همراه فیلتر جهت جلوگیری از ضربه و خراشیدگی بر لنز و راحتی و سرعت استفاده از آن در حالت‌های چرخش یا زوم موجود است. 

920926_5

   کلیهٔ عکاسان و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با شماره تلفن ۶۶۴۲۰۹۰۰ تماس بگیرند یا به وبسایت شرکت رنگ سیستم مراجعه فرمایند.
نویسنده


ارسال نظر

در پاسخ به نظر زیر :

مطالب مرتبط

تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

Powered by Practicalidea