انتشار ویژه‌نامهٔ تخصصی پنجمین جشنوارهٔ عکس فیروزه

جمعه ۲۱ شهريور ۱۳۹۳

     ویژه‌نامهٔ تخصصی پنجمین جشنوارهٔ ملی عکس فیروزه به ‌سیاق دوره‌های دوم و سوم جشنواره با ارائهٔ مطالب آموزشی و مرتبط به موضوع جشنواره انتشار یافته است. 

    این ویژه‌نامه در قالب «وزیری کوچک» و در ۱۶۰ صفحه بر روی کاغذ گلاسه، به مدیرمسئولی کریم متقی و با سردبیری محسن بایرام‌نژاد منتشر شده که در آیین افتتاحیهٔ جشنواره رونمایی شد. 

   مطالب منتشرشده در ویژه‌نامهٔ تخصصی پنجمین جشنوارهٔ ملی عکس فیروزه عبارتند از: پیام شهردار تبریز (دکتر صادق نجفی)، پیام رئیس ستاد جشنواره (حسین آذرنیا)، سخن دبیر (کریم متقی)، در کنار مقالاتی چون جشنواره، مستندنگاری شهری و عکاسی مستند امروز (محسن بایرام‌نژاد)، زمان، صحنه و شهر در آثار یک عکاس (کیارنگ علایی)، هادی شفائیه (کرامت منظوری)، فراسوی منطق‌های روزمره (کیارنگ علایی)، بی‌نظیر بود آقای صیامی (غلامحسین فرنود) و گفت‌وگوهایی با اسماعیل عباسی، مهدی مقیم‌نژاد و اعضای شورای سیاست‌گذاری جشنواره به اضافهٔ نمایشگاه جنبی از آثار پیشکسوتان عکاسی تبریز، عوامل اجرایی و داوران جشنواره عکس فیروزه و چکیدهٔ دو کارگاه آموزشی «تبریز، خاستگاه ثانی عکاسی قاجار (محمد ستاری)» و «اخلاق در عکاسی (اسماعیل عباسی)».

نویسنده


ارسال نظر

در پاسخ به نظر زیر :

نظرات

محمدرضا هاشمی
پاسخ به این نظر
جناب بغدادچی عزیز و دیگر دوستان سایت وزین عکاسی سلام
امیدوارم خوب باشید، ابتدا از لطف و اطلاع رسانی خوبتان در این سایت تشکر می کنم و امیدوارم روز به روز شاهد بالارفتن کیفیت همچون گذشته در این سایت باشیم.
خواستم ببینم آیا ممکن است که فایل PDF این ویژه نامه را در سایت قرار دهید تا من در کابل بتوانم از مطالب آن استفاده کنم؟
سپاس از مهربانی تان
سایت عکاسی
پاسخ به این نظر
سلام دوست عزیز
ممنون از لطف شما
متاسفانه هیچ فایلی در این خصوص از سوی دبیرخانه در اختیار ما قرار نگرفته است.

مطالب مرتبط

تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

Powered by Practicalidea