نشست بررسی ساختاری مجموعه‌ عکس‌ مستند در مشهد

شنبه ۱۳ تير ۱۳۹۴

 نشستی با عنوان «بررسی ساختارهای مختلف مجموعه عکس در عکاسی مستند» توسط مصطفی پیوندی یکشنبه ۱۴ تیر ۹۴ از ساعت ۲۱ تا ۲۲:۳۰ به میزبانی آموزشگاه «سیما» در مشهد برگزار می‌شود.

 طبق اعلام دست‌اندرکاران، در این جلسه با مروری کوتاه بر تعاریف مقدماتی عکاسی مستند و عکاسی ژورنالیستی، به شکل‌های مختلف مجموعه عکس‌های مستند و ژورنالیستی پرداخته و در ادامه با بیان ویژگی‌های منحصر به فرد مقاله‌های تصویری، گزارش‌های تصویری، مجموعه‌های داستانی و غیرداستانی سعی در تبیین مرزهای مجموعه‌سازی در این حوزه خواهد شد.

  شرکت در این نشست برای تمامی متقاضیان رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند در زمان اعلام شده به آموزشگاه «سیما» به نشانی مشهد، بلوار معلم، بین کوچه‌های ۳۴ و ۳۶، پلاک ۹۳۲ مراجعه کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر هم می‌توانید با شماره تلفن ۳۸۶۹۱۵۵۱-۰۵۱ تماس بگیرید. 

 مصطفی پیوندی متولد ۱۳۶۴ در مشهد و دانش‌آموخته مقطع کارشناسی رشته «فیلمسازی» با گرایش تدوین فیلم است. وی از سال ۱۳۸۶ تاکنون در انجمن سینمای جوان مشهد فعال بوده و در مسابقات مختلفی در زمینه عکاسی حائز رتبه شده است که از آن جمله می‌توان به کسب رتبه سوم بخش «نگاه نو» ششمین جشنواره فیلم و عکس دانشجویی ایران در سال ۱۳۸۹ اشاره کرد.

نویسنده


ارسال نظر

در پاسخ به نظر زیر :

مطالب مرتبط

تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

Powered by Practicalidea