پیش‌خرید کتاب «صحنه‌آرایی در عکاسی» با تخفیف ویژه

سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴

 امکان پیش‌خرید با استفاده از تخفیف ویژه و ارسال رایگان برای چاپ نخست کتاب «صحنه‌آرایی در عکاسی» توسط  «فروشگاه آنلاین کتاب عکاسی»   برای مدت محدودی فراهم شده است. 

  بر این اساس، کتاب «صحنه‌آرایی در عکاسی» تا ۱۵ شهریور ۹۴ با ۱۰ درصد تخفیف ویژه و همچنین ارسال رایگان به سراسر کشور انحصارا توسط فروشگاه «سایت عکاسی» پیش‌فروش و نیمه شهریور هم ارسال می‌شود. 
 
 امکان خرید با ۱۰ درصد تخفیف (با قیمت ۴۳۲۰۰ تومان) و ارسال رایگان برای این کتاب فقط تا نیمه شهریورماه سال جاری امکان‌پذیر است و پس از آن کتاب به قیمت پشت جلد به فروش می‌رسد و مشمول پرداخت هزینه ارسال هم خواهد شد.
 
کتاب «صحنه‌آرایی در عکاسی» با ترجمه داریوش عسگری و مریم عسگری و در قطع وزیری دارای ۲۰۸ صفحه تمام گلاسه و تمام رنگی توسط نشر شورآفرین به قیمت ۴۸ هزار تومان منتشر شده است. 
 
  این کتاب در چهار فصل کاملا مصور، به بررسی تاریخی ـ تحلیلی صحنه‌آرایی در عکاسی پرداخته، ارتباط آن با دیگر اشکال هنری همچون ادبیات، تئاتر و سینما را بررسی کرده و هنرمندان شاخص و تأثیرگذار آن را معرفی کرده و به تحلیل آثار آنها می‌پردازد. 

نویسنده


ارسال نظر

در پاسخ به نظر زیر :

نظرات

امان الله امیرپور
پاسخ به این نظر
سلام من این کتاب رو میخوام باید چیکار کنم
الهام زاغیان
پاسخ به این نظر
مکان پیش‌خرید با استفاده از تخفیف ویژه و ارسال رایگان برای چاپ نخست کتاب «صحنه‌آرایی در عکاسی» توسط فروشگاه اینترنتی «سایت عکاسی» برای مدت محدودی فراهم شده است.
روی لینک مربوطه کلیک کنید
الهام زاغیان
پاسخ به این نظر
سلام روی لینک توسط فروشگاه اینترنتی «سایت عکاسی» کلیک کنید و آن لاین بخرید

مطالب مرتبط

تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

Powered by Practicalidea