انتشار سیزدهمین شماره از مجلهٔ الکترونیکی «قاب»

شنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۵

    سیزدهمین شماره از مجله الکترونیکی «قاب» به سردبیری پژهان پژویان  ویژه اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۵ منتشر شد.

   در شماره‌های گذشته نزدیک به ۶۰۰ اثر در مجله انتخاب و منتشرشده است که از میان این آثار برای شماره اردیبهشت‌ماه که با رویکرد مروری بر سال گذشته در اختیار خوانندگان قرار گرفته است، ۱۲۵ اثر توسط هیئت انتخاب برگزیده و در معرض دید مخاطبان گذاشته‌شده است. علاقه‌مندان می‌توانند برای دسترسی رایگان به شماره‌های پیشین، به سایت نشریه مراجعه کنند.

   مجله «قاب»، نشریه‌ای الکترونیکی است که باهدف معرفی و انتشار آثار هنرمندان جوان و کمتر شناخته‌شده فعال در حوزه هنرهای تجسمی، هرماه منتشر می‌شود، هر شماره از نشریه شامل بخش‌هایی چون مصاحبه و گفتگو با هنرمندان جوان، نقد آثار هنری آن‌ها توسط منتقدان و یا کار‌شناسان هنری و بررسی مسائل روز دنیای هنرهای تجسمی است و به‌طورکلی شامل سه بخش اصلی قاب نو، چارچوب و پاسپارتو است.

   فراخوان هر شماره با موضوعات شاخه‌های مختلف هنرهای تجسمی از طریق شبکه‌های اجتماعی، سایت مجله اطلاع‌رسانی می‌شود که بعدازآن و پایان مهلت شرکت‌کنندگان، آثار منتخب در شماره جدید منتشر می‌شود. این شماره متشکل از آثار هنرمندان جوان و فراخوان‌های منتخب منتشرشده در بخش «پارسپارتو» شماره گذشتهٔ مجله الکترونیکی قاب است.

نویسنده


ارسال نظر

در پاسخ به نظر زیر :

مطالب مرتبط

تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

Powered by Practicalidea