نمایشگاه عکس «اربعین» در موزه هنرهای دینی امام علی (ع)

سه شنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۵

   آیین رونمایی از کتاب عکس‌های سعید محمودی ازناوه با عنوان «اربعین» همراه با گشایش نمایشگاه برترین عکس‌های این مجموعه با همکاری انتشاراتی‌های «نگار» و «امام رئوف» روز جمعه ۷ آبان‌ماه ۹۵، ساعت ۱۸:۳۰ در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) برگزار خواهد شد.

   در نمایشگاه عکس «اربعین»، ۳۰ عکس در ابعاد ۱۰۰×۷۰ سانتیمتر از عکس‌های کتابی با همین عنوان در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد. همچنین آیین رونمایی از کتاب «اربعین»، با حضور پژوهشگران، هنرمندان و مدیران فرهنگی از جمله رئیس و معاون هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، دکتر احمد مسجد جامعی و دکتر معصومه آباد (عضو شورای اسلامی شهر تهران)، حجت الاسلام سیدمحمود دعایی (مدیرمسوول روزنامه اطلاعات)، دکتر علیرضا برازش (مدیر شبکه چهارم سیما)، دکتر سیدحمید خویی و مهندس حسن بیادی برگزار می‌شود.

   پیشگفتار این کتاب به قلم دکتر سید‌حسین نصر و نگارش متن این کتاب، نوشته سیدمحمد سادات اخوی بوده و مجموعه عکس‌های این کتاب، حاصل سه سال سفر پی در پی «سعید محمودی» از ناوه و عکاسی وی از مسیرهای مختلف راهپیمایی زائران حرم مطهر امام حسین (ع) است که با ١٦٠ عکس در قطع رحلی ۲۴×۳۶ سانتیمتر با تعداد ٢٠٤ برگ در شمارگان ٢٠٠٠ جلد از سوی ناشران «نگار» و «امام رئوف» به چاپ رسیده است.

   شایان ذکر است بازدید از نمایشگاه عکس «اربعین» تا روز شنبه ۲۹ آبان‌ماه ۹۵ از ساعت ۹ تا ۱۷:۴۵ و روزهای جمعه از ساعت ۱۴ تا ۱۷:۴۵ در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) به‌نشانی تهران، خیابان ولیعصر، امتداد اتوبان نیایش، بلوار اسفندیار، پلاک ۳۵ ادامه دارد.

نویسنده


ارسال نظر

در پاسخ به نظر زیر :

مطالب مرتبط

تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

Powered by Practicalidea