خبر
( تعداد مطالب : ۸۹۷۹ )

نشست عکاسی در گالری آریا

جمعه ۳۰ آبان ۱۳۸۲

در روز یکشنبه 2آذر 1382 ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر جلسه نقد و بررسی عکسهای مسعود امیر لوئی، تورج خامنه زاده، مهدی وثوق نیا و آرش یدالهی با حضور عکاسان برگزار می شود. علاقه مندان به شرکت در این جلسه دعوت می شوند .
خبر از: آرش یدالهی


معرفی سایت

جمعه ۳۰ آبان ۱۳۸۲

یک سایت تخصصی و پرمحتوا با گالری جامع و کامل از آفریقا در تمام زمینه ها . آیا نمونه ایرانی اش را سراغ دارید ؟ ! کمی باعث تأسف .


دومین جشنواره عکس کودک به زبان آمار

جمعه ۳۰ آبان ۱۳۸۲
davare.jpg
در پی دو جلسه داوری عکسهای ارسال شده به دومین جشنواره عکس کودک که توسط آقایان یحیی دهقانپور، احمد ناطقی، فرهاد فخریان، محمد مهدی رحیمیان و شهریار توکلی انجام گرفت؛ اسماعیل عباسی دبیر جشنواره اعلام کرد که عکسهای دومین جشنواره نسبت به سال پیش از نظر کیفی و کمی تفاوت چشمگیری داشت. وی اعلام کرد" متاسفانه به دلیل محدودیت نمایشگاهها به ناچار تعدادی از عکسها از دور ... ادامه

نمایشگاه عکس نازلی عباسپور

پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۸۲
nazli.jpg
گالری آتبین از روز جمعه 7 آذر میزبان عکسهای نازلی عباسپور خواهد بود . او فارغ التحصیل رشته عکاسی از دانشگاه آزاد است و با برگزاری مرتب نمایشگاه و چاپ کتاب عکس از فعالیت خوبی برخورداراست . داوری عکسهایش با شما . گشایش : جمعه 7 آذر 1382 از ساعت 5 تا 9 شب بازدید : تا 11 آذر از ساعت 4 تا 8 شب گالری آتبین : خیابان ولی عصر. جنوب چهار راه پارک وی. کوچه خاکزاد شماره 1+12

فراخوان عکس خود نگاره

پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۸۲

جمعی از عکاسان در نظر دارند نمایشگاه عکس گروهی با موضوع خود نگاره Slef-Portrait برگزار نمایند. بدینوسیله از کلیه علاقه مندان به مشارکت در این نمایشگاه دعوت می شود با این آدرس تماس بگیرند .


تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

کانال خرید و فروش دوربین

چاپ عکس آنلاین

Powered by Practicalidea