خبر
( تعداد مطالب : ۹۲۶۴ )

چهارمین نمایشگاه عکس بانوان شید نگار

جمعه ۰۳ بهمن ۱۳۸۲

از روز چهارشنبه اول بهمن چهارمین نمایشگاه انجمن عکس بانوان شید نگار در عکسخانه شهر بر پا شده در این نمایشگاه که تا 10 بهمن ماه از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر ادامه دارد عکسهای فریبا اباذری . مژگان پارسا مقام . شیرین حکمی . زهراء رنجبر . شبنم عطار اشرفی . کتایون قدس راد به نمایش در آمده است .


راه اندازی فروم دوربین دیجیتال

پنجشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۸۲

از 15 بهمن سایت عکاسی فروم دار می شود. در مرحله اول فروم دوربین دیجیتال با مدیریت همکار خوب و گرامی آقای رضا شهبازی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد . از دوستان علاقه مند به حضور فعال و مستمر در این فروم دعوت می شود که به منظور درج اطلاعات اولیه و فعال نمودن فروم ازهم اکنون با ما تماس بگیرند.


برنامه بروز سازی سایت عکاسی

چهارشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۸۲

از این پس قسمتهای مختلف سایت عکاسی طبق برنامه زمانی مشخص بروز خواهد شد .


وبلاگ سایت هر روز
خبر شنبه ها
عکاس و بازارچه در صورت ارسال اطلاعات از طرف شما هر روز


بروز سازی دیگر قسمتهای سایت . وبلاگ دوربین دیجیتال و سایت چهارمین دو سالانه عکس ایران مرتبا" از طریق وبلاگ به اطلاع خواهد رسید.


عكس از سفره مجلس، ‌كار دست عكاس داد

چهارشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۸۲

مجید سعیدی، عكاسی كه این روزها .... ادامه مطلب

لازم است انجمن صنفی عکاسان مطبوعات در اسرع وقت نسبت به این اقدام عکس العمل نشان داده و از راه های قانونی نسبت به این برخورد اعتراض نماید .


ارتباط ساده تر با سایت عکاسی

چهارشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۸۲

به منظور ارتباط هرچه ساده تر و سریعتر شما در بخش تماس با سایت تغییراتی ایجاد شده است . لازم به ذکر است برای ارسال فایل و یا عکس لازم است که از ایمیل سایت info@akkasee.com استفاده نمایید .


تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

Powered by Practicalidea