دوستانی که در قسمت عکاس اطلاعات خود را وارد نموده اند خواهشمند است به نکات زیر توجه و در صورت عدم رعایت موارد نسبت به ارسال مجدد فرم اطلاعات خود اقدام نمایند . لازم به ذکر است که در صورت عدم رعایت موارد زیر سایت ازادامه نمایش اطلاعات شما معذور است. همچنین از عکاسانی که قصد درج اطلاعات خود در قسمت عکاس را دارند خواهشمندیم با صرف چند دقیقه وقت با دقت و حوصله فرم اطلاعات خود را پر نمایند.

با تشکرعکاس حرفه ای به کسی اطلاق می شود که شغل و حرفه اش عکاسی است و از این راه کسب درآمد می نماید.

از درج هر گونه علامت و کلمه در قسمتهایی که قصد پر کردن آن را ندارید جدا” خودداری کنید در غیر اینصورت فرم شما پذیرفته نخواهد شد.


۱.درج نام ونام خانوادگی به فارسی و انگلیسی / تاریخ تولد / سابقه فعالیت/ آدرس پست الکترونیک ویک شماره تلفن الزامی است. در غیر این صورت فرم شما پذیرفته نخواهد شد.

۲.در بخش دانش آموخته دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه با انتخاب دانشگاه ، پنجره جدیدی باز خواهد شد که نام دانشگاه/عنوان رساله عملی/ عنوان رساله نظری / نام استاد راهنما/ و سال ارائه پایان نامه در مقاطع مختلف تحصیلی مورد سوال است. فارغ التحصیلان تمام موارد و دانشجویان نام دانشگاه مشغول به تحصیل خود را درج نمایند.

۳.در قسمت تعداد نمایشگاه گروهی و انفرادی در صورت درج عدد در مرحله بعد باید نام نمایشگاه / محل برگزاری و سال برگزاری نمایشگاه های خود را ثبت کنید.

۴. در قسمت تعداد موفقیت در مسابقات عکاسی در صورت درج عدد در مرحله بعد باید به نام مسابقه / محل برگزاری / سال برگزاری و رتبه کسب شده پاسخ دهید.

۵. به اطلاعات ستاره دار توجه فرمائید.

۶. به توضیحات بالای قسمتها توجه کنید.

۷. در صورت امکان در صفحه آزاد اطلاعات خود را به فارسی وارد نمائید.

۸. فرم ارسالی شما حداکثر پس از ۲۴ ساعت بر روی سایت قابل دسترسی است در صورت بروز هر گونه مشکلی سریعا” با سایت تماس بگیرید .

۹. در صورت نیاز به تغییر فرم خود فرم دیگری را تکمیل و ارسال کنید حداکثر پس از ۲۴ ساعت فرم ارسالی جایگزین خواهد شد.