روز چهارشنبه، ۲۰ آذر ۸۷، جلسه دوم داوری نخستین جشنواره و نمایشگاه عکس زنان و زندگی شهری با حضور مریم زندی، ناصر تقوایی، ابراهیم حقیقی، حسن سربخشیان و اسعد نقشبندی برگزار شد و در طی سه مرحله از میان شرکت کنندگان ۱۹ نفر برتر برگزیده شدند.

وحید ایمان طلب، ندا جوادی، موسی حاجی نژاد، مصطفی حقگو، سحر حبیبی‌رضایی، رئوفه رستمی، امیر رستمی، بیتا ریحانی‌تبریزی، حمید سعیدی، فرزین شادمهر، حامد صادقی، ابراهیم علیزاده، مجید فکری، معصومه کاویار، داود کهن ترابی، مریم مجد، مسعود مراد سلیمی، حامد نوری و مانا یاراحمدی نفرات برگزیده این جشنواره هستند که در روز سه شنبه ۲۶ آذر، سه نفر به عنوان نفرات برتر نفر اول لوح تقدیر، تندیس جشنواره و بیست میلیون ریال، نفر دوم لوح تقدیر، تندیس جشنواره و پانزده میلیون ریال و نفر سوم لوح تقدیر، تندیس جشنواره و ده میلیون ریال و به ده نفر لوح تقدیر و یک سکه بهار آزادی اهداء خواهد شد و از شش نفر تقدیر کتبی می‌شود.

نمایشگاه عکس‌های راه یافته جشنواره روز شنبه، ۲۳ آذر، ساعت ۱۷ در سالن ممیز خانه هنرمندان ایران افتتاح شود. همچنین مراسم اهدای جوایز برگزیدگان در روز سه‌شنبه، ۲۶ آذر، از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در تالار بتهوون خانه هنرمندان ایران  برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه تا روز پنجشنبه، ۲۸ آذر، هر روز از ساعت ۱۰ تا ۲۰ از این نمایشگاه دیدن کنند.

همچنین همه عکاسان راه‌یافته‌ به نمایشگاه و عکاسانی که عکس آنها برای چاپ در کتاب انتخاب شده است (اسامی آنها متعاقبا" اعلام می شود) با همراه داشتن اصل شناسنامه و یک برگ کپی از آن می‌توانند در روز شنبه، ۲۳ آذر، با مراجعه به نماینده اداره کل امور بانوان شهرداری در خانه هنرمندان حق التالیف آثار خویش (هر عکس ۵۰ هزار تومان) را دریافت کنند و در صورتی که در آن روز موفق به دریافت حق التالیف خویش نشدند می‌توانند تا پایان دی ماه به آدرس: تهران، ضلع جنوبی پارک شهر، خیابان بهشت، کوچه شهید انصاری، ساختمان روابط عمومی و بین الملل، پلاک ۵۹، طبقه اول، اتاق ۱۷، اداره کل امور بانوان (دبیرخانه جشنواره) مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۵۵۱۶۶۹۵۵ داخلی ۵۲۷۰ تماس بگیرند.