روز چهارشنبه ۳۰ دیماه جلسه‌ای بمنظور نقد و بررسی مجموعه شعرهای تازه افشین شاهرودی که به تازگی توسط انتشارات داستانسرا با نام " افشین های شاهرودی" منتشر شده است از ساعت ۱۶.۳۰ در فرهنگسرای آفتاب برگزار خواهد شد. در این جلسه علیرضا بهنام، اردشیر رستمی، بهاره رضایی و مدیا کاشیگر درباره کارهای تازه شاهرودی سخن خواهند گفت.
گفتنی است که کتاب تازه شاهرودی در ۱۱۶ صفحه در قطع رقعی به چاپ رسیده و در برگیرنده ۸۲ شعر دیداری است که بسیاری از آنها با استفاده از تصاویر عکاسی ساخته شده است.
 در پشت جلد کتاب از زبان ناشر می‌خوانیم:
" افشین شاهرودی عکاس شناخته شده و مطرحی است که از نوجوانی در سرودن شعر نیز دست دارد. شاهرودی نوعی از شعر را با نام " شعر دیداری" به شعر امروز ایران پیشنهاد داده و معرفی کرده و تجربیات خودرا نیز در این مورد در سه مجموعه شعر منتشر شده‌اش گرد آورده است. او رابطه‌ی دوسویه‌ای میان شاعری و عکاسی‌اش برقرار کرده و از این طریق به فضایی در شعر دست یافته که با بخش زیادی از شعر کلاسیک و معاصر ایران متفاوت است. شاهرودی را می‌توان شاعری سوررئالیست نامید که از رویاهایش عکس می‌گیرد. رویاهایی که در قالب تداعی های آزاد، به شعری ساده که شدیدا به جنبه‌های بصری متکی است تبدیل می‌شوند. او در عکس‌هایش شاعر و در شعرهایش عکاس است…. "
ازعلاقمندان دعوت می‌شود در این جلسه نقد و بررسی شرکت نمایند.
فرهنگسرای آفتاب: خیابان شریعتی روبروی خیابان دولت کوچه امامزاده