نخستین نمایشگاه و حراج «عکس‌های کوچک» با فروش ۹۲ عکس در بخش نمایشگاهی و حراج شنبه شب در گالری آریا به کار خود پایان داد. 
به گزارش مسئولین گالری آریا، در حالی‌که این گالری تجربه برپایی دو نمایشگاه «تابلوهای کوچک» در حوزه نقاشی و تصویرسازی را در کارنامه داشت، با هدف جمع‌آوری مجموعه آثاری که ارزش هنری آنها را اندازه اثر تعیین نمی‌کند، نمایشگاه و حراج «عکس‌های کوچک» را برپا کرد و توانست با استقبال مخاطبان در بازدید و خرید آثار رو به رو شود. 

این نمایشگاه که از ۲۲ مردادماه سالجاری افتتاح شده بود شنبه شب به کار خود پایان داد ولی عکس‌ها تا روز سه شنبه روی دیوار گالری باقی خواهند ماند و امکان بازدید از آن برای علاقه‌مندان وجود دارد. نمایشگاه عکس های کوچک با فروش تاثیرگذار ۸۲ اثر از ۷۵ عکاس در بخش نمایشگاهی و فروش ۱۰ اثر در بخش حراج تجربه جدیدی در نمایش و فروش عکس را به نمایش گذاشت. 

در این نمایشگاه از هر اثر سه تیراژ ارائه شد و قیمت آثار بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار تومان تعیین شده بود. از عکاسانی چون پرهام تقی‌اف و شادی قدیریان سه تیراژ عکس‌هایشان و از آرمان استپانیان، غزاله هدایت، حامد فرهنگی و گلاویژ مقدم ۲ تیراژ از عکس‌هایشان به فروش رفت. همچنین در بخش حراج ویژه، که تا روز آخر نمایشگاه تمدید شد، عکس‌های آرمان استپانیان پیشتاز بود و یکی با ۱۲ پیشنهاد و دیگری با ۱۰ پیشنهاد به فروش رسید. در این بخش قیمت پایه آثار ۲۰۰ هزار تومان اعلام شده بود و به ازای هر پیشنهاد ۵۰ هزار تومان به قیمت اثر اضافه می شد. همچنین در این بخش آثاری از عزیز ساعتی، آرمان استپانیان، شادی قدیریان، بیژن بنی‌احمد، فرشاد فدائیان، غزاله هدایت، فرزین شادمهر و شهریار توکلی به نمایش درآمده بود. 
 آریا اقبال، مدیر گالری آریا درباره مهمترین نتایجی که از برپایی این نمایشگاه به دست آمد گفت: مهمترین تاکید ما روی نگاه به اهمیت کوچک بودن آثار بود و اینکه اندازه اثر تعیین‌کننده‌ی ارزش اثر نیست و تمام تلاشمان این بود که این موضوع درک شود که گمان می‌کنم نمایشگاه به هدف خود رسید. خوشحالم که این نمایشگاه هیچ روزی از مخاطب خالی نبود و ثابت کرد بیننده‌ها اگر موضوعی را جدی برایشان طرح کنیم به آن دقت خواهند کرد و پیگیر آن خواهند بود.