نمایشگاه گروهی عکس از سوی انجمن عکاسی نوآوران افغانستان عصر یکشنبه ۲۷ بهمن ۹۲ در چهارسوق هنر مشهد گشایش می‌یابد. 

    در این نمایشگاه که با عنوان «افغانستان کشور من، دنیا خانهٔ من» برگزار می‌شود، ۶۳ تک‌عکس و ۱۰ مجموعه عکس با رویکرد مستند اجتماعی از ۳۴ عکاس به نمایش درخواهد آمد. عکس‌های این نمایشگاه در پی اعلام فراخوان از سوی انجمن یادشده و مشارکت عکاسان متعدد افغانستانی مقیم در نقاط مختلف دنیا، از میان ۴۰۰ اثر انتخاب شده است. انتخاب عکس‌ها برعهدهٔ محمد جعفری، رضا حیدری شاه‌بیدک و نوشین وفادار بوده است. 

   عکاسانی که آثارشان در این نمایشگاه ارایه خواهد شد عبارت‌اند از: طاهره احمدی از مشهد، طاهره احمدی از مشهد (دو عکاس هم‌نام)، سکینه احمدی از مشهد، طیبه احمدی از مشهد، شاه‌ولی بوستانی از مشهد، علی بختیاری از کابل، ممتازخان چوپان از جاکارتا، علی جعفری از مشهد، مجتبی جلالی از مشهد، فاطمه حسینی از تهران، عاطفه حیدری از مشهد، رحیمه حیدری از مشهد، مرتضی حیدری از مشهد، رضا حیدری از مشهد، طاهره رسولی از مشهد، طاهره رضایی از مشهد، زهرا سادات از مشهد، ادریس سلیمانی از کابل، کامران شفاهی از بامیان، محمدعلی شیدا از بامیان، حسن صادقی از مشهد، علی صادقی از مشهد، محمد صادقی از سالزبورگ، الیاس علوی از استرالیا، حبیبه‌سادات علیزاده از مشهد، لطیف عظیمی از بامیان، رقیه علوی از سوییس، مصطفی کیا از ایتالیا، علی لایقی از مشهد، هادی محسنی از تهران، مهدی مدبر از دایکندی، محمدباقر ناطقی از مشهد، صوفیا یوسفی از کابل و کاظم یوسفی از هرات. 

   گفتنی‌ست این نمایشگاه ششمین نمایشگاه گروهی انجمن مذکور است و قرار است در صورت فراهم شدن شرایط پس از این در شهرهای دیگری نیز به ‌نمایش درآید. 

آیین گشایش: یکشنبه ۲۷ بهمن ۹۲ – ساعت ۱۶
نمایشگاه تا ۳ اسفند‌ماه سالجاری هر روز از ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۱۹ دایر است. 
چهار سوق هنر، مشهد، بوستان کوهسنگی، ضلع غربی، نگارخانه‌های سلطانعلی مشهدی و حسین ترمه‌چی