نشستی با عنوان «بررسی ساختارهای مختلف مجموعه عکس در عکاسی مستند» توسط مصطفی پیوندی یکشنبه ۱۴ تیر ۹۴ از ساعت ۲۱ تا ۲۲:۳۰ به میزبانی آموزشگاه «سیما» در مشهد برگزار می‌شود.

 طبق اعلام دست‌اندرکاران، در این جلسه با مروری کوتاه بر تعاریف مقدماتی عکاسی مستند و عکاسی ژورنالیستی، به شکل‌های مختلف مجموعه عکس‌های مستند و ژورنالیستی پرداخته و در ادامه با بیان ویژگی‌های منحصر به فرد مقاله‌های تصویری، گزارش‌های تصویری، مجموعه‌های داستانی و غیرداستانی سعی در تبیین مرزهای مجموعه‌سازی در این حوزه خواهد شد.

  شرکت در این نشست برای تمامی متقاضیان رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند در زمان اعلام شده به آموزشگاه «سیما» به نشانی مشهد، بلوار معلم، بین کوچه‌های ۳۴ و ۳۶، پلاک ۹۳۲ مراجعه کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر هم می‌توانید با شماره تلفن ۳۸۶۹۱۵۵۱-۰۵۱ تماس بگیرید. 

 مصطفی پیوندی متولد ۱۳۶۴ در مشهد و دانش‌آموخته مقطع کارشناسی رشته «فیلمسازی» با گرایش تدوین فیلم است. وی از سال ۱۳۸۶ تاکنون در انجمن سینمای جوان مشهد فعال بوده و در مسابقات مختلفی در زمینه عکاسی حائز رتبه شده است که از آن جمله می‌توان به کسب رتبه سوم بخش «نگاه نو» ششمین جشنواره فیلم و عکس دانشجویی ایران در سال ۱۳۸۹ اشاره کرد.