نمایشگاه گروهی عکس با عنوان «سی در سی» از جمعه ۲۷ آذرماه ۹۴ در گالری «ایده پارسی» برگزار خواهد شد.

  در این نمایشگاه که توسط بابک حقی گردآوری شده است آثار عکاسی ۴۳ عکاس به نمایش گذاشته می‌شود و از هر عکاس دو اثر در قاب‌های ۳۰×۳۰ سانتیمتری ارائه خواهد شد. هدف از برگزاری این نمایشگاه گردآوردی و فروش آثاری با در نظر گرفتن سلایق مختلف و موضوعات متنوع است و سقف قیمت برای فروش ۳۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.
 
  حاضران در این نمایشگاه به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: فرید امین‌الاسلام، سامان آفریدند، بهار ابراهیمی، شهریار اکبریه، محسن اعتمادی‌فر، مهرداد بهرامی، بهنام بهشاد، اشکان تیرداد، سمانه جویا، امیرحسین جباری، سیامک جمشیدی‌زاده، امید چرمچی، بابک حقی، فراز حبیب‌اللهیان، نیوشا خطیب، محمد خضری مقدم، یاسر خدیشی، مریم دیهول، روزبه روزبهانی، نوشین رهنما، محمدرضا راشد، احسان زینلی، مهشاد راغبی، راحله زهره‌ای، مریم ساعدی، علیرضا ششمانی، سعیده شریفی، میلاد صفابخش، آبا عابدین، سعید فلاح‌فر، امیرعلی فاطمی، مصطفی کاظمی، سعید گادیاری، مهران گل‌محمدی، علیرضا مرزبان، طاهر محمودآبادی، کیارش مسیبی، علیرضا موحدی، مهدی منصوری، وحید محمودی، سبا نعمتی، امیرحسین یاوری و کاوان یونسی.

  در متن معرفی آثار این نمایشگاه آمده است: «با ورود اینستاگرام به دنیای مجازی، انتشار سیل عظیم عکس‌های مربع در سراسر دنیا و همچنین استقبال اکثریت عکاسان حرفه‌ای از آن باعث شد تا امروزه اینستاگرام به رسانه‌ای برای معرفی فعالیت‌های حرفه‌ای و بعضا عکس‌های روزمره هنرمندان تبدیل شده باشد. نمایشگاه (سی در سی) در فضایی مشابه  با رویکردی حرفه‌ای و دعوت از هنرمندان موفق در عرصه عکاسی سعی در ارائه طیف وسیعی از نگرش‌ها و آثار هنرمندان عکاس داشته و سعی شده تا در این نمایشگاه مخاطب فرای موضوعی مشخص به دیدن آثاری بیاید که تنها با لایکی ساده نمی‌تواند از آنها بگذرد.»

گشایش : جمعه ۲۷ آذرماه – ساعت ۱۷ تا ۲۱ 
نمایشگاه تا ۸ دی‌ماه ۹۴ هر روز از ساعت ۱۷ تا ۲۰ پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.
گالری پنجشنبه‌ها تعطیل است.
تهران، خیابان شریعتی، خیابان دولت، نرسیده به سه‌راه نشاط، کوچه اله‌وردی آذر، پلاک ۲۸، گالری ایده پارسی