کارگاه سه روزه عکاسی مستند اجتماعی با حضور «نیوشا توکلیان» و «مهدی وثوق‌نیا» از روز چهارشنبه  ۵ تا ۷ آبان ماه ۹۵ توسط خبرگزاری ایسنا منطقه‌ی آذربایجان شرقی در دانشگاه علمی کاربردی سازمان جهاد دانشگاهی در شهر تبریز برگزار می‌شود.

   این کارگاه ویژه‌ی عکاسان ساکن استان‌های شمال‌غرب کشور ازجمله، کردستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و زنجان برگزار شده و عکاسان متقاضی باید رزومه‌ی کاری خود را در ۳ سطر همراه با ۱۰ فریم عکس مستند تا روز سه‌شنبه ۲۰ مهرماه سال جاری به آدرس ایمیل workshoptabriz@gmail.com  ارسال کنند. بعد از بررسی عکس‌های ارسال شده توسط مدرسان این کارگاه، ۲۰ نفر از عکاسان متقاضی به این کارگاه سه‌ روزه راه خواهند یافت که اسامی آن‌ها متعاقبا اعلام خواهد شد. همچنین یک روز از این کارگاه، به صورت عملی در دریاچه‌ی ارومیه برگزار خواهد شد.

   به عکاسان حاضر در این کارگاه، مدرک آموزش دوره‌ی عکاسی جهاد دانشگاهی اعطا شده و پس از پایان کارگاه نیز، نمایشگاهی از عکس‌های عکاسان توسط سازمان جهاد دانشگاهی استان آذربایجان شرقی دایر می‌شود.

   هزینه‌ی شرکت در این کارگاه ۱۶۰ هزار تومان شامل هزینه ایاب و ذهاب به دریاچه ارومیه و اسکان است که عکاسان خبری و دانشجو از تحفیف ۵۰ درصدی برخوردار می‌شوند. همچنین برای عکاسان شهرستانی حاضر در این کارگاه، محل اسکان در نظر گرفته‌ شده است. امیر صادقی، دبیر این کارگاه است و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات کارگاه با شماره تلفن‌های ۰۹۱۴۷۶۸۸۰۴۷ و ۰۴۱۳۳۳۲۱۱۲۰ در ارتباط بوده و یا از طریق کانال تلگرام این رویداد، در جریان جدیدترین اخبار و اطلاعیه‌ها قرار بگیرند.