آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای در ادامه کلاس‌های ترم‌ پاییز ۹۵، بیش از ۲۰ کلاس پایه و تخصصی عکاسی در برنامه آموزشی دارد. کلاس عکاسی مقدماتی به عنوان پرمخاطب‌ترین کلاس همیشه مورد توجه و استقبال علاقه مندان به آموزش عکاسی است.
 به جهت تسهیل انتخاب روز و ساعت مناسب برای حضور در کلاس «عکاسی مقدماتی» امکان انتخاب این کلاس در زمان‌بندی متنوع در نوبت صبح، بعدازظهر و عصر برای هنرجویان فراهم شده‌است که برنامه یک ماه آینده به شرح زیر است: 

– شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵ از ساعت ۱۷ تا ۱۹، مدرس: زانیار بلوری
– پنجشنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ از ساعت ۹ تا ۱۱، مدرس: علی میراسماعیلی
– دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ از ساعت ۱۴: ۳۰ تا ۱۶:۳۰، مدرس: بهنام صدیقی
– دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ از ساعت ۹ تا ۱۱، مدرس: زانیار بلوری

   کلاس «عکاسی مقدماتی» یک روز در هفته در ۱۰ جلسه و هر جلسه به مدت ۲ ساعت برگزار می‌شود. شهریه این کلاس ۳۳۰ هزار تومان است که برای کلاس‌های صبح که پنجشنبه ۶ آبان‌ماه و دوشنبه ۲۴ آبان‌ماه که از ساعت ۹ تا ۱۱ برگزار می‌شوند، با تخفیف ویژه ۲۹۹ هزار تومان در نظر گرفته شده‌است. 

   همچنین «آموزشگاه عکاسی ‌حرفه‌ای» بر اساس تقاضای علاقه‌مندان ساکن در دیگر شهرهای کشور، کلاس حضوری «عکاسی مقدماتی – فشرده» را برگزار می‌کند تا امکان حضور این عزیزان در کلاس‌های حضوری در یک دوره زمانی کوتاه فراهم شود. این کلاس، ۶ روز در هفته در ۶ جلسه از ۱۵ آبان‌ماه ۹۵ از ساعت ۱۰ تا ۱۳ برگزار می‌شود و شهریه آن ۳۳۰ هزار تومان است.

   در این دوره آموزشی هنرجویان ضمن آشنایی و فراگیری تمامی مباحث عکاسی پایه (آنالوگ – دیجیتال) که شامل سر فصل‌های: ‏ نور، ساختمان دوربین، نورسنجی، دیافراگم و شا‌تر، ثبت تصویر، ساختمان فیلم و حسگر، حساسیت در عکاسی، لنز‌ها و عدسی‌های کمکی، منابع نوری، دمای رنگ و تراز سفیدی با ده‌ها مطلب پایه آموزشی دیگر برای شروع عکاسی آشنا می‌شوند. 

   شایان ذکر است ثبت‌نام برای هر کلاس تا زمان تکمیل ظرفیت آن ادامه خواهد داشت و جدول کلاس‌ها به محض پر شدن یک کلاس یا اعمال هر گونه تغییری در برنامه آموزشگاه، به‌روزرسانی خواهد شد. 

   کلیه علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی این کلاس و اطلاع از سرفصل‌های درس به این لینک مراجعه کنند و یا هر روز (به جز ایام تعطیل) از ساعت ۱۱ تا ۱۹ با شماره تماس‌های آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای ۸۸۱۰۶۱۴۲ و ۸۸۱۰۶۱۴۳ در ارتباط باشند.