سومین حراج آثار هنری گالری «بهنام دهش‌پور» از روز پنجشنبه ۲۳ شهریورماه ۹۶، ساعت ۱۶ در محل این گالری گشایش می‌یابد.

   در این نمایشگاه بیش از ۵۰ اثر شامل عکس، مجسمه و نقاشی از هنرمندانی چون احمد آریامنش، بهمن آزموده، رامین اعتمادی بزرگ، هما بذرافشان، عبدالحمید پازوکی، شیده تامی، سحر خلخالیان، علی موسوی‌زاده و … در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.

   بخشی از آثار این نمایشگاه همانند دوره‌های پیشین مربوط به هنرمندان و همراهان خیری است که آثارشان در نمایشگاه‌های گذشته به گالری اهدا کرده و تعدادی دیگر نیز مربوط به خیرینی است که از مجموعه شخصی خود، آثار هنرمندان را با هدف کمک به بیماران مبتلا به سرطان اهدا کرده است. بخشی دیگر نیز آثار درصدی است که از فروش آنها گالری و هنرمندان آثار، سهم خود را دریافت می‌کنند.

   قیمت آثار این نمایشگاه برای فروش از ۱۰۰ هزار تومان به بالا برآورد شده است. گفتنی است ۱۰۰درصد عواید حاصل از فروش تعدادی از آثار صرف هزینه دارو و درمان بیماران مبتلا به سرطان خواهد شد.

   علاقمندان برای بازدید و حضور در این حراج هنری می توانند تا ۴ مهرماه از ساعت ۱۲ تا ۱۹ به گالری بهنام دهش پور به نشانی تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، روبروی مدرسه بوعلی، خیابان شهید جباریان (فروردین سابق)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک ۱۳ مراجعه کنند.