پایگاه اینترنتی لنزکالچر از علاقه‌مندان به عکاسی هنری در هر سن و نقطه‌ای از جهان برای شرکت در جایزه‌ی Exposure Awards 2020 دعوت می‌کند.

جایزه‌ی اکسپوژر لنزکالچر از سال ۲۰۰۸ با هدف شناساندن عکاسان و تصویرگران نوظهور و خلاق شروع به کار کرده و تا کنون بیش از ۳۰۰ عکاس نوظهور و باتجربه را در عرصه‌های بین‌المللی معرفی کرده است.

برندگان این رقابت علاوه بر دریافت جایزه‌ی ۱۵۰۰۰ دلاری با امتیازهای ویژه‌ای مثل نمایش آثار (آوریل ۲۰۲۰، فروردین ۱۳۹۹) در Caelum Gallery در منطقه‌ی هنری چلسی در شهر نیویورک همزمان با رویداد بزرگ Paris Photo New York، پوشش رسانه‌ای گسترده، نمایش آثار در جشنواره‌ها و رویدادهای بین‌المللی عکاسی در سرتاسر جهان و نزد اهالی مهم صنعت عکاسی، از جمله ادیتورها، ناشران کتاب و ناشران اینترنتی، گالری‌داران، مدیران و کیوریترها، مسیر جدیدی برای آینده‌ی شغلی‌شان خواهند یافت. عکس‌های منتخب در اوایل سال میلادی پیش رو معرفی خواهند شد.

شرکت تک‌عکس در این رقابت رایگان بوده و مجموعه‌های بیشتر از پنج عکس ریویو کتبی در رابطه با مجموعه‌شان دریافت خواهند کرد. آثاری که نمره‌ی بالایی از داوران دریافت کنند از مزایای بخش LensCulture Discoveries بهره خواهند برد. آثار منتخب ادیتورها در معرض تماشای ۳ میلیون مخاطب جهانی قرار می‌گیرند. آثار ۲۵ فینالیست با پوشش رسانه‌ای گسترده همراه شده و در جشنواره‌های عکس بین‌المللی به نمایش در خواهند آمد. ۸ عکس منتخب داوران علاوه بر نمایش در شهر نیویورک همزمان با رویداد بزرگ Paris Photo New York، در نمایش آنلاین Exposure Awards 2020 به نمایش درآمده و در جلد چهارم بهترین‌های لنزکالچر چاپ خواهند شد. ۶ برنده‌ی این رقابت، علاوه بر تمامی این مزایا، جایزه‌ی نقدی ۱۵۰۰۰ دلاری دریافت خواهند کرد.

داوران این رقابت عبارت اند از: Paul Moakley، ادیتور مجله‌ی تایم، Mee-Lai Stone ادیتور عکس مجله‌ی گاردین، Mirjam Cavegn مؤسس گالری Bildhalle در سوییس، Rebecca McClelland مدیر اجرایی و رئیس دپارتمان تولید هنر در Saatchi & Saatchi، Ada Takahashi مدیر گالری Robert Koch در سن‌فرانسیسکو، Paul Schiek هنرمند و مؤسس انتشارات TBW Books، Gwen Lee از مؤسسان جشنواره‌ی بین‌المللی عکاسی سنگاپور، و Jim Casper دبیر ارشد لنزکالچر.

علاقه‌مندان به شرکت رایگان تک‌عکس در Exposure Awards 2020 تا ۲۷ نوامبر ۲۰۱۹ (۶ آذر ۱۳۹۸) و مجموعه‌عکس (پنج تک‌عکس و بیشتر، یا یک مجموعه‌عکس ۱۰ عکسی) تا ۱۱ دسامبر ۲۰۱۹ (۲۰ آذر ۱۳۹۸) فرصت دارند تا آثار خود را به وبسایت لنزکالچر بفرستند.

برای کسب جزئیات بیشتر درباره‌ی این رقابت، رجوع کنید به:LensCulture Exposure Awards 2020

Source :