خبر
( تعداد مطالب : ۹۲۴۲ )

گزارش اختصاصی از نمایشگاه PMA 2004

شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۸۲

نمایشگاه PMA كه بزرگترین نمایشگاه سالانه تجهیزات عكاسی و صنایع وابستهمی باشد .از 12 تا 15 فوریه 2004 ( 23 تا 26 بهمن 1382) در لاس وگاسآمریکا برگزار شد این نمایشگاه دارای بخشهای جنبی آموزش ، شبكه و معرفیتازه های تكنولوژی بود و بازدید كنندگان می توانستند از حدود 200 ساعتكارگاه آموزشی در این نمایشگاه استفاده نمایند.750 شركت از سراسر دنیادیدترین محصولات خود را ... ادامه


جلسه مطبوعاتی جایزه کاوه گلستان

جمعه ۰۱ اسفند ۱۳۸۲

روز گذشته ( پنج شنبه 30/11/82) جلسه ای با حضور آقای بهمن جلالی و خانم لیلی گلستان در رابطه با جایزه سالانه عکاسی مطبوعاتی کاوه گلستان بر گزار و دبیر جایزه آقای جلالی و خانم گلستان به پرسش های مطرح شده پاسخ دادند . مشروح این مصاحبه را در ماهنامه عکس فروردین می توانید مطالعه کنید . در حاشیه این مصاحبه سوالاتی در ارتباط با انتخاب هئیت داوری . سالگرد کاوه گلستان . بنیاد کاوه گلستان و ... مطرح شد که به محض آماده شدن مطالب به اطلاع خواهد رسید .


لینک

جمعه ۰۱ اسفند ۱۳۸۲

عکسهای کامران جبرئیلی - حسن سربخشیان - مرتضی نیکو بذل و ... از حادثه مرگبار قطار در نیشابور


نمایشگاه عکس نصر الله کسرائیان

پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۲

نمایشگاه عکس آقای نصر الله کسرائیان از جمعه1/12/82 تا یکشنبه3/12/82 به مدت سه روز در گالری راه ابریشم برپا می شود . این نمایشگاه با عنوان تصویر ایران در حمایت از مردم بم تدارک دیده شده است .
ساعت بازدید : جمعه 4 تا 30/7 بعد از ظهر . شنبه و یک شنبه 11 صبح تا 7 بعد از ظهر
گالری راه ابریشم : بلواار آفریقا . خیابان تابان شرقی . شماره 75


تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

کانال خرید و فروش دوربین

Powered by Practicalidea